Zobacz wątek - Mój pierwszy motocykl (Aprilia RS125 i Yamaha R125)
NAS Analytics TAG

Mój pierwszy motocykl (Aprilia RS125 i Yamaha R125)

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Mój pierwszy motocykl (Aprilia RS125 i Yamaha R125)

Postprzez Shaviq » 6/3/2016, 12:57

Witam, będę kupował pierwszy motocykl i aktualnie ograniczam się do kupna 125. Przejrzałem naprawdę masę for, wiele porównać i od groma filmów odnośnie motocykli tej pojemności.
Wciąż mam niemały dylemat, bo wytypowałem sobie dwa modele - RS125 i R125. Wiem, że są tutaj ludzie, którzy mają o tym pojęcie i są w stanie coś od siebie dodać, dlatego zdecydowałem
siÄ™ na napisanie tego tematu.
Przechodząc do rzeczy, motocykl ma mi służyć codziennie do dojazdu do szkoły (30 minut w każdą stronę), jazdy na inne krótsze dystanse, ale czasem i dłuższe i mowa tu o 4h w każdą stronę, natomiast takie wypady rzadkie.

Bardzo przekonuje mnie RS ze względu m.in. na wygląd i przyśpieszenie, przez które mógłbym spokojnie, bez obaw mijać oraz wyprzedzać. Niestety nie wiem, czy na te dłuższe wypady ma to jakikolwiek sens. Liczę na jakieś fajne wypowiedzi, opinie, cokolwiek ktoś ma od siebie, to prosiłbym o wypowiedzenie się. ;)
Avatar użytkownika
Shaviq
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 6/3/2016, 12:53


Postprzez suhy-19 » 6/3/2016, 13:55

dzial 125 jest niżej
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości




na górê