Zobacz wÄ…tek - Ufo na Åšwiecie :P
NAS Analytics TAG

Ufo na Åšwiecie :P

O wszystkim
_________

Ufo na Åšwiecie :P

Postprzez WhiteArmy00 » 10/8/2007, 20:03

Zauważyłem,że nie było takiego jeszcze tematu ;)

Nasuwa mi się taka myśl czy istnieją istoty pozaziemskie czy to tylko ludzka fantazja..

Dzisiaj tak z ciekawości(przez filmy w TV) surfowałem w sieci i na ten temat troche przeczytałem np o Katastrofie w Roswell czy też katastrofach w Niemczech, Rosji i " mało znane lądowanie we Francji"

Co wy o tym myślicie? Bo ja np uważam,że gdzieś tam coś jest,ale chyba nie wiedzą o naszej Planecie :P

Ps: Jakby ktoś ich spotkał niech poprosi o nowe naddźwiękowe silniki do naszych maszyn :P
WhiteArmy00
Świeżak
 
Posty: 446
Dołączył(a): 12/12/2006, 22:43


Postprzez Traperoso » 10/8/2007, 20:06

:O Zaskoczony jestem takim tematem troche. Kto by sie zastanawial czy jest czy nie. Mnie bardziej obchodzi kiedy wkoncu uzbieram kasiore na motocykl, czy wybiore dobry, jaki stroj kupie, kiedy spotkam kobiete zycia, gdzie bede mieszkal, czy praca bedzie dobra, jaki bedzie poziom zycia. Na zastanawianie sie czy jest jakas inna forma zycia szkoda czasu. Dodam, ze jesli jest i nie jezdzi na motocyklach to mam na nia wyje****. (to nie fair, ze akurat ten zwrot jest uwazany za wulgarny, to moj ulubiony!)
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez simonw » 10/8/2007, 20:08

Hmmm... to ja kolege WhiteArmy zaprosze na gg/chat/irc i moge podyskutowac :)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez WhiteArmy00 » 10/8/2007, 20:12

Phi:P simonw ja nie chce na gg bo siÄ™ Ciebie bojÄ™ :P wiesz operacje i te porwania :P
WhiteArmy00
Świeżak
 
Posty: 446
Dołączył(a): 12/12/2006, 22:43

Postprzez gelo007 » 10/8/2007, 20:18

WhiteArmy, a jak myślisz skąd ja się wziąłem? Wszyscy o mnie słyszeli, a nikt jeszcze nie widział... Jestem istotą pozaziemską i przybyłem tu by opanować tą planetę. Tak naprawdę nic nie możecie zrobić. Koniec jest bliski.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez WhiteArmy00 » 10/8/2007, 20:20

ta Koniec tak jak piszą w brukowcach 2012 :P faktycznie Blisko :P,ale nie zabijaj mnie jestem jeszcze młody mam dużo przyjemności przed sobą hiehie :P
WhiteArmy00
Świeżak
 
Posty: 446
Dołączył(a): 12/12/2006, 22:43

Postprzez gelo007 » 10/8/2007, 20:23

koniec będzie w roku 12 985. Będziecie mnie prosić o przebaczenie! :lol:
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez simonw » 10/8/2007, 20:23

Hmmm, coz jesli nie, to polecam lekture takiego dosc kontrowersyjnego badacza UFO, Ericha von Danikena
z dobrych tytulów - Dzien sadu ostatecznego trwa od dawna - taki przeglad innych jego ksiazek, ktore pozniej mozesz zakupic.

Tak czy Nie, to akurat nie ma znaczenia - natomiast sposob myslenia i laczenie pewnych faktow zasluguje na medal :)))
Polecam

Teeej no nie masz sie czego bac :P uwazaj na kosiar rajderow gwalcacych psy i inne zwierzeta domowe, ja z miasta, spokojny :)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez WhiteArmy00 » 10/8/2007, 20:27

NIe no czytać ja nic nie chce:) tak jakoś mnie to wszystko zastanawia cała ta teoria i w ogóle coś przyciąga... w każdym razie chciałbym widziec jak nasz rząd wita sie z nimi:P albo nasi to już oni bo bliźniacy i niscy :D
WhiteArmy00
Świeżak
 
Posty: 446
Dołączył(a): 12/12/2006, 22:43

Postprzez gelo007 » 10/8/2007, 20:29

WhiteArmy00 napisał(a):NIe no czytać ja nic nie chce:) tak jakoś mnie to wszystko zastanawia cała ta teoria i w ogóle coś przyciąga... w każdym razie chciałbym widziec jak nasz rząd wita sie z nimi:P albo nasi to już ONI bo bliźniacy i niscy :D


:o :roll:
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez Manhatan » 10/8/2007, 20:34

gelo007 napisał(a):Wszyscy o mnie słyszeli, a nikt jeszcze nie widział... Jestem istotą pozaziemską i przybyłem tu by opanować tą planetę.


No dobra gelo, chłopak się przestraszył, wystarczy :D Nie przejmuj się WA, widziałem gelo, można powiedzieć, że się znamy, więc możesz spać spokojnie... :twisted:
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez WhiteArmy00 » 10/8/2007, 20:41

Manhatan u twojego boku czyję się taki bezpieczny ah oh .. mój ty Bohaterze :P może spotkamy się kiedyś na Stacji benzynowej i pogadamy przy wielo oktanowym Paliwie? ;]
WhiteArmy00
Świeżak
 
Posty: 446
Dołączył(a): 12/12/2006, 22:43

Postprzez Thrillco » 10/8/2007, 20:42

hmm...fajny temat, szczególnie, ze moge wyrazić swoją totalnie niezależną opinię, a samym tematem (nie tyle UFO a samego istnienia życia poza ziemią) trochę się interesuję. Najbardziej wiarygodna teza z jaką się spotkałem była taka, ze sami jestesmy tworami takiej własnie poteznej, pozaziemskiej cywilizacji. Czemu wiarygodna?

Neandertalczycy i Ludzie tysiące lat żyli obok siebie-można założyć ,że Neandertalczycy to były rzeczywiste twory ewolucji zas ludzie genetycznie ulepszonym eksperymentem.

Egipskie ryciny, lgendy i zapiski bezpośrednio wskazujące na istnienie i kontakty z istotami i technologią, do których nadal nam daleko.

Piramidy - identyczne i o identycznym ułozeniu geometryczno astrologicznym istnieją na Marsie!

Wielobóstwo w czasach egipskich, przedstawiane jako ludzkie postaci z róznego rodzaju głowami zwierzecymi, które najpewniej były maskami (fajna próba odkrycia mistyfikacji w "Gwiezdnych Wrotach"), czyli istoty władające niewyobrazalną dla ówczesnych technologią, dlatego uznane za bóstwa.

teraz trochÄ™ z Biblii :)

Drzewa dobrego i złego - zakaz przekraczania granic i kontaktowania się z tubylcami czli neandertalczykami. (Wiem-mocno naciągane)

To zadziwi - zapis w Biblii o OKRĄGU ZIEMI, już wtedy to wiedzieli, a raczej ktoś im to uzmysłowił. Potem w czasach Aleksandra zapis ten został usuniety i jaoś 200 lat po tym jak teze ponownie udowodnił Kopernik przywrócono wpis-poszukajcie.

Ortodoksi twierdza, że Jezus był jednym z otatnich "Obcych" mieszkających na ziemi, który chciał się bawic w Prometeusza, czyli sprzedac ludziom trochę wiecej wiedzy niż jego pobratymcy pozwalali poznać-przez co jak wiemy źle skończył.
(ale przy okazji założył najwieksze na swiecie kółko rybackie istniejące do dziś;) )

Generalnie sama Biblia nadal jest ostro pocięta, bo było i w niej wiele zapisków wskazujących na działalność i ingerencje potężnych istot..oczywiście zbyt to zagraza głównym doktrynom kościoła...podobnie jak ewangelia Jezusa :D

A tak już powazniej podsumowując...na ziemi i niebie zaków działalnosci potężniejszej cywilizacji niż nasza obecna jest bardzo dużo. Ja osobiście nie jestem w stanie uwierzyć, że wsród miliardów gwiazd, z których kazda ma własny układ planet istniejemy tylko my. Takie twierdzenie ( o nas jedynych w kosmosie) jest nawet socjologicznie patologiczne.

Co do samych obiektów zwanych UFO...jestem bardziej sceptyczny. Z trzech przyczyn.

1. Nasze własne obiekty latające, które nie sa jawne a wyglądają inaczej niż te do których jestesmy przywyczajeni. Chocby taki F-117, dziś nic nadzwyczajnego ale 10-15 lat temu...szok. I coś jeszcze, w przypadku tego samolotu. USA jego istninie potwierdziło oficjalnie wtedy, kiedy dobrze strzezony i niewidzialny dla radarów latał sobie po nieboskłonie już 10 lat wcześniej. Ujawniony w 1991 produkowany i używany w czynnej złużbie był już od 81 a włacznie z faza prototypu istnieje już od 1975 roku! Kazdy kto wtedy by go zobaczył powiedziałby że to UFO, tym bardziej, ze F-117 nie przekracza bariery dźwięku więc jest stosunkowo cichy, chocby dlatego, że wyloty silników sa specjalnie zaprojektowane w celu redukcji emitowania znaczników ciepła, widocznych w podczerwieni. Nie wspomne nawet o projekcie AURORA, który toczy się od ok 85 roku bodaj i ma w planie samolocik atający z predkością do 7 machów, zdolny latac poza atmosferą. Amerykance mają sporo takich cudów. Ruskie mieli...mieli nawet własny "latający talerz" ale projekt, z racji problemów z uzyskaniem stabilności zarzucono, choć działał identycznie jak częsty opis UFO, czyli talerze wirujące w przeciwnych kierunkach.

2. W dobie jż naprawde zaawansowanych technologicznie zabawek rejestrujących jakoś dziwic może, ze tysiące polujących na UFO nadal nie potrafi zrobić ładnego, yraźnego, czyli dobrego dowodowo zdjęcia. jest za to mnóstwo szarlatanerii w postaci zabawy z perspektywą, kombinacji przy wywoływaniu filmu itp. Chistorie zbyt mocno naciagane. Powiedzmy sobie szczerze-obecnie obcy mają nas gdzieś.

3. Moze to smieszne ale wysnułem pewną tezę osobiście o talerzach, jesi sa to obiekty realne.
Może po prostu...sa to nasze wechikuły czasu?
Bo wyobraźmy sobie, ze jutro ktoś odkrył jak pokonać bariere czasu..nawet tylko wstecz. Po rozwinieciu projektu w bardziej zaawansowane stadium co wielu by chciało zrobić? Poleciec i zobaczyć jak to było te 100-500-1000 lat temu. Krótka wycieczka, a dzięki załamaniu czasoprzestrzeni dla nas trwa ułamek sekundy, dla turystów czasu czy Historyków, może nawet kilka godzin. kto wie.

To takie jedno z moich ulubionych powiedzonek - "co, jesli..."

Pozdro, możecie teraz uwazać mnie za kompletnego wariata :D
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez WhiteArmy00 » 10/8/2007, 20:55

Thrillco jestem zaskoczony tą wypowiedzią i muszę powiedzieć,że to co napisałeś ma sens i w części tego posta zgadzam się z tobą ;]

Thrillco To teraz jest nas dwóch ;] dwóch wariatów ;]
WhiteArmy00
Świeżak
 
Posty: 446
Dołączył(a): 12/12/2006, 22:43

Postprzez szacho998 » 10/8/2007, 21:07

Super wypracowanie i w niektórych kwestiach zgadzam się z tobą!
Triumph Sprint ST 1050
Avatar użytkownika
szacho998
Świeżak
 
Posty: 156
Dołączył(a): 7/7/2007, 20:17
Lokalizacja: Mielenko

Postprzez tomeek » 10/8/2007, 21:10

Thrillco no no widac ze sie interesujesz tym troche :-)

Temat nawet fajny

ALe mnie zawsze zastanawiało nawet jak jest te UFO i innne istoty pozaziemskie to kto je kurde stworzył przeciesz musiały jakoś powstać i tu zawsze dochodzimy ze musiała być jakać istota której siły/mocy my nie zrozumiemy Bóg?? a jak powstał Bóg i tu kurde nic nie moge wymyśleć poprostu jest i koniec :-)
Avatar użytkownika
tomeek
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 20/6/2007, 11:32

Postprzez Manhatan » 10/8/2007, 21:12

WhiteArmy00 napisał(a):Manhatan u twojego boku czyję się taki bezpieczny ah oh .. mój ty Bohaterze :P może spotkamy się kiedyś na Stacji benzynowej i pogadamy przy wielo oktanowym Paliwie? ;]


Aaaaa, ludzie wara odemnie, najpierw gang skuterowców, na którego czele stał Piter, który dodatkowo miał ''pod sobą'' dresiaży z BMW. Teraz ty :shock: Jak myślicie, że lecę na Aprilie i wysoko oktanowe paliwo to się mylicie, nie jestem taki łątwy jak wam się wydaje... 8)
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez mar111cin » 10/8/2007, 21:35

no pewnie że w 2012 będzie koniec świata, w końcu polska będzie organizowała euro2012. A drób wraz z armią moherowych beretów już odpowiednio o to zadbają. Oby tylko zyta znalazła na to fundusze, to już giertych wyszkoli odpowiednią armie. A andrju zapewni kosy mocy +5.


A tak do tematu, to jest taki magazyn "strefa 51" był on zawsze dodawany do płytek jednogo z czasopism o grach, przypuszczam że idzie go znaleźć gdzieś w internecie. Tam była zawsze cała masa artykułów o ufo, zjawiskach paranormalnych i jeszcze innych historii ; )
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez simonw » 10/8/2007, 22:14

Marcinie, tanie kawalki i szum nijak nie sprawia ze mozna sie czegos w temacie dowiedziec :) Oczywiscie, ataki czupacabras na owce, tanie sensacje, bialy pyl po porwaniach eeeee.... :P

Owszem - nie bede powtarzal po przedmowcy, ale mniej wiecej podobne rzeczy wypisuje i bada rzeczony Erich i faktycznie duzo jest "ale" jesli sie glebiej zastanowic nad tym wszystkim co bylo, jak bylo a tym bardziej jesli dogrzebiemy sie np do innych pism swietych i ocenzurowanych fragmentow Biblii. Wyglada to po prostu tak, ze ktos jednak pomagal. Nawet analizujac doglebnie sama Biblie, ot dajmy na to opowiesc z mannÄ…, zauwazmy co i jak tam sie dzialo.

Arka przymierza byla w ciezkiej skrzyni, kaplani podchodzili do namiotu w ubraniu zaopatrzonym w blaszane plytki, posiali cos na piersi dzieki czemu kontaktowali sie (ponoc - radio?). Arka byla wyjatkowo ciezka a ludzie ktorzy przebywali w poblizu zapadali na choroby ktore zupelnie pasuja do opisu choroby popromiennej ?
Tak wiec, mozna latwo zauwazyc iz w skrzyni akri znajdowal sie reaktor atomowy, ubranie bylo kombinezonem chroniacym przed promieniowaniem, a w latach 90 przeprowadzono eksperyment uzyskujac "manne" poprzez dzialanie promieniowania na zbiornik z roztworem czegos tam (musialbym sprawdzic), wiec zakladajac taki przebieg historii niemozliwe jest by jakikolwiek rekator pojawil sie w tamtym czasie, a samoistne spadanie manny z nieba jest mniej realne niz proces wytwarzania i posiadanie rekatora :)

Chetnych , badz zainteresowanych na prawde zapraszam na gadulca i/lub do lektury Ericha, facet dosc mocno wgryza sie w rozne religie szukajac wlasnie takich conajmniej dziwnych wydarzen.

http://www.gandalf.com.pl/a/daniken-erich/

pozdro
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mar111cin » 10/8/2007, 22:55

Simon którą najbardziej polecasz?
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê