Zobacz wÄ…tek - Hyosung GT650R
NAS Analytics TAG

Hyosung GT650R

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Hyosung GT650R

Postprzez hebi66 » 8/2/2016, 18:43

Cześć Wam,
Rozglądam się od jakiegoś czasu za nowym motocyklem i zaczytałem się na tematów Hysunga GT 650 R. Tym mało popularnym w naszym kraju moto. Znalazłem na olx następujące ogłoszenie z bardzo podejrzanym przebiegiem. Generalnie nie przeszkadza mi to, ze jest to Koreańska maszyna, niezbyt popularna w Polsce, opinie użytkowników są generalnie dobre, stąd też zainteresowanie tym sprzętem. Pytanie brzmi, czy ktoś z Was jest w stanie uwierzyć w ten przebieg?

http://olx.pl/oferta/hyosung-gt-650-r-jak-sv-2006r-ixil-f3-f4-cb-CID5-IDaTLx5.html#268b35bd5d (otwórz link)
hebi66
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8/2/2016, 18:26


Postprzez Rura » 8/2/2016, 19:43

Oczywiście, że nie nie wiadomo ze zdjęć robionych mikrofalówką.
Pięknie jest pokorodowany jak każdy pojazd z Danii, sprzęty od nich to gorsze gruzy niż konie z UK. Oryginalne laczki jest trudno zajeździć, a po 5500 km nie widać na nich prawie śladów zużycia, a ten ma założone śmieciarskie opony, jeszcze dwie różne i z różnym zużyciem (nie chodzi o głębokość bieżnika, ale o to jak ktoś na nich jeździł). Trzeba by było go bardzo dokładnie obejrzeć, bo może po prostu powymieniał handlarz z racji wieku, ale na moje oko, to łańcuch może się okazać śmietnikiem, jak się z niego zetrze te kilogramy ketenspraja co na nim są, podobnie z klockami, połowa śrub do wymiany bo zeżarte... Nawet gdyby miał te 5500 i większość czasu stał, to dostał w dupę gorzej niż gdyby miał 55000 i ten czas jeździł, ale był serwisowany.
Chodź na hyosung.info, tam się dowiesz wielu rzeczy.
Daytona, MW, GT... byle latało ;-).
Rura
Świeżak
 
Posty: 421
Dołączył(a): 30/1/2015, 22:09
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez hebi66 » 8/2/2016, 19:49

Rura napisał(a):Oczywiście, że nie nie wiadomo ze zdjęć robionych mikrofalówką.
Pięknie jest pokorodowany jak każdy pojazd z Danii, sprzęty od nich to gorsze gruzy niż konie z UK. Oryginalne laczki jest trudno zajeździć, a po 5500 km nie widać na nich prawie śladów zużycia, a ten ma założone śmieciarskie opony, jeszcze dwie różne i z różnym zużyciem (nie chodzi o głębokość bieżnika, ale o to jak ktoś na nich jeździł). Trzeba by było go bardzo dokładnie obejrzeć, bo może po prostu powymieniał handlarz z racji wieku, ale na moje oko, to łańcuch może się okazać śmietnikiem, jak się z niego zetrze te kilogramy ketenspraja co na nim są, podobnie z klockami, połowa śrub do wymiany bo zeżarte... Nawet gdyby miał te 5500 i większość czasu stał, to dostał w dupę gorzej niż gdyby miał 55000 i ten czas jeździł, ale był serwisowany.
Chodź na hyosung.info, tam się dowiesz wielu rzeczy.


Dzięki za wyczerpującą odpowiedź, już zabieram się za forum.
hebi66
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8/2/2016, 18:26



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê