Zobacz wÄ…tek - Amatorskie zawody enduro Wie ktoÅ› coÅ› ?
NAS Analytics TAG

Amatorskie zawody enduro Wie ktoÅ› coÅ› ?

Motocyklowe sporty offroad - dla fanów terenowego szaleństwa
_________

Amatorskie zawody enduro Wie ktoÅ› coÅ› ?

Postprzez Variat789 » 24/1/2016, 22:25

Siema słyszał może ktoś o zawodach enduro dla amatorów w 2016 r ? Chodzi mi o takie zawody gdzie może wystartować każdy łącznie z nawet tymi dt'kami 50/80 bez ochraniaczy za pare tys ?
Variat789
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2/12/2015, 18:06


Postprzez henio12323 » 25/1/2016, 09:10

na kazdych zawodach mozesz wystartować DTtką bez ochraniaczy za pare tysiecy. aby był kask i w miare jakies buty.

obczaj sobie enduro kosianka - tam organizują na prawde lajtowe zawody mocno amatorskie, fajna miła atmosfera - nie paisałes skąd jestes nie wiec nie wiem czy sens o tym pisac bo pewnie jak nie masz na ochraniacze to nie wiem czy bedziesz miał $$ zeby jechać na drugi koniec polski.

mozesz tez wystartowac w dowolnych zawodach cross country / enduro rangi pucharu polski ( zawodymx.pl ) tutaj bedzie kalendarz za jakiś czas bo jeszcze imprezy nie są ustawione. zawody enduro mogą byc troche cięzkawe dla twojego motocykla - bo nikt nie robi zawodów żeby sie DTtki scigały. a jak sciezke dla normalnych moto wytyczą na jakims podjeździe to bedzie wpychał moto najwyzej ;D cross country moze byc troche łatwiejszy teren i spokojnie masz szanse nawet nie dojechać ostatni bo tam liczy sie bardziej wytrzymałosc ( jeździ sie np non stop godzine po kółkach mających 10 km np długosci)

3 opcja - szukaj okolicznych zawodów, poszukaj jakies ekipy co jeździ moze akurat cos organizują, wiem że np w siemiatyczach robią często jakies rajdy itp spokojnie mozna by sie podpiąć


tylko nie wiem czy jest sens pchac sie na zawody dt80 lepiej za ta kase wg mnie pocisnąć w jakies fajne miejsca i sie poduczyc techniki
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Motocross, Enduro, Cross Country, Trial...



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê