Zobacz wÄ…tek - Yamaha yz85
NAS Analytics TAG

Yamaha yz85

Enduro, Cross
_________

Yamaha yz85

Postprzez Yamaszka85 » 10/1/2016, 16:53

Witam posiadam Cross Yamaha yz85 i chciał bym się coś o tym motorze dowiedzieć np.jak dobrze zrobić mieszankę paliwowo-olejową itp oraz mam pytanie kupiłem crossa jako uszkodzonego ponieważ nie ma trzeciego biegu i chciał bym się dowiedzieć co jest do wymiany albo co jest przycznyną.Pozdrawiam :D
Yamaszka85
Świeżak
 
Posty: 66
Dołączył(a): 10/1/2016, 16:38


Postprzez henio12323 » 10/1/2016, 17:04

kolego to niestety tylko forum motocyklowe - nie jasnowidzów. nie mam kryształowej kuli która powie co ci sie akurat zepsuło z biegiem. moge tylko strzelać że to albo tryb, albo wodzik. ale równie dobrze moze byc to częsc mechanizmu - póki nie rozbierzesz to sie nie dowiesz.

co do mieszanki - jak i innych czynnosci serwisowych, polecam wpisac sobie w google frazy typu " yamaha yz 85 (rocznik ) manual " i tam beda dostepne ksiązki serwisowe w których wszystko jest opisane, od tego jak myć / nie myć motocykla, poprzed to jak zabezpieczyc go np na zime, przez ustawienie zawieszenia, czynnosci obsługowych na rekomendowanych płynach konczac. oczywiscie znajdziesz tam ( i to na samym początku ) informacje jakiej jakosci lać oleje i ile tego oleju.
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê