Zobacz wątek - <i>[Odzież Spidi]</i> Miejskie spodnie Spidi Furious Denim...
NAS Analytics TAG

[Odzież Spidi] Miejskie spodnie Spidi Furious Denim...

Komentarze użytkowników
_________

[Odzież Spidi] Miejskie spodnie Spidi Furious Denim..

Postprzez Åšcigacz » 14/12/2015, 20:23

Dyskusja na temat: Miejskie spodnie Spidi Furious Denim Jeans - nasz test
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Miejskie spodnie Spidi Furious Denim Jeans - nasz test
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 14/12/2015, 20:23

Spodnie są fajne... wyrwałem je w lato w promocji w dobrej cenie 560 zł i jak za tą cenę zdecydowanie warto. W kwestii przewiewności, w środku lata stanowiły dla mnie wybawienie od texów w których się gotowałem więc dla mnie i tak były na wielki plus ;) Dodatkowo przy mojej budowie większość spodni które mierzyłem nie chciała pasować a te są idealne i wygodne ale to pewnie kwestia indywidualna. Pół sezonu przejeździły i po upraniu nie noszą żadnych śladów użytkowania. Do miasta i bliskiej turystyki w tych pieniądzach mogę spokojnie polecić.
Pzdr,
p.s. "Każdy szef jest dokładny..." Litości. Poprawcie to :P<br><hr>Leszek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 15/12/2015, 13:47

Komentatorzy napisał(a):Spodnie są fajne... wyrwałem je w lato w promocji w dobrej cenie 560 zł i jak za tą cenę zdecydowanie warto. W kwestii przewiewności, w środku lata stanowiły dla mnie wybawienie od texów w których się gotowałem więc dla mnie i tak były na wielki plus ;) Dodatkowo przy mojej budowie większość spodni które mierzyłem nie chciała pasować a te są idealne i wygodne ale to pewnie kwestia indywidualna. Pół sezonu przejeździły i po upraniu nie noszą żadnych śladów użytkowania. Do miasta i bliskiej turystyki w tych pieniądzach mogę spokojnie polecić.
Pzdr,
p.s. "Każdy szef jest dokładny..." Litości. Poprawcie to :P<br><hr>Leszek<br>
Szew wszystkich szewów! :D <br><hr>Beavis
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/9/2016, 20:09

Kupiłem na wyprzedaży za niecałe 300 PLN. Spidi Furious J10, bo o nich mowa. Moje nie mają tylko "bajeranckiego" białego nspisu na nogawce, a poza tym są identyczne. Przejeździłem w nich cały sezon, od +10 do + 35'c i złego słowa o nich nie mogę powiedzieć. Są bardzo wygodne, wyglądają jak normalne spodnie i są dość lekkie. Na dodatek mają fabryczne niezłe protektory.Przy niższych temp. zakładałem jedynie termo leginsy, bo było czuć "wiater" w nogawkach :-) Polecam każdemu kto szuka takich spodni <br><hr>Avalon
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/2/2017, 19:01

Komentatorzy napisał(a):Kupiłem na wyprzedaży za niecałe 300 PLN. Spidi Furious J10, bo o nich mowa. Moje nie mają tylko "bajeranckiego" białego nspisu na nogawce, a poza tym są identyczne. Przejeździłem w nich cały sezon, od +10 do + 35'c i złego słowa o nich nie mogę powiedzieć. Są bardzo wygodne, wyglądają jak normalne spodnie i są dość lekkie. Na dodatek mają fabryczne niezłe protektory.Przy niższych temp. zakładałem jedynie termo leginsy, bo było czuć "wiater" w nogawkach :-) Polecam każdemu kto szuka takich spodni <br><hr>Avalon <br>
Gdzie można dorwać takie wyprzedażowe okazje?<br><hr>Kamil
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê