Zobacz wątek - Offtop dla Vip'ów
NAS Analytics TAG

Offtop dla Vip'ów

VIP Åšcigacz.pl
_________

Postprzez Czester » 20/9/2015, 21:03

W takim wypadku można jeszcze w te otwory wstawić wycięte na wymiar wstawki np z ABS-u i użyć tego (otwórz link).
Z zewnątrz i tak konieczna będzie cienka warstwa szpachli do plastiku, bo szczerze wątpię, by dało się po wyschnięciu ten klej idealnie obrobić.

Wyjdzie w sumie ponad stówę, bo i grunt kupić trzeba, ale na pewno będzie solidnie. Choć te miejsca nie będą specjalnie "pracować" więc i laminat spokojnie da radę.

Nic innego raczej siÄ™ nie wyczaruje.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki


Postprzez Czester » 22/9/2015, 00:41

senekkorzenna napisał(a):Mariusz a nie myślałeś o sensownych zaślepkach?

Mógłbyś rozwinąć swoją myśl?
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki


Postprzez suhy-19 » 22/9/2015, 07:12

Wstawic kieruny albo jakies inne lampy
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez Walenty » 22/9/2015, 09:19

Żadnych lampek i zaślepek :(
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez Vergon » 22/9/2015, 09:47

A co to jakieś JDM, że tak się jarasz? To jest zwykły "zderzakowy" materiał?
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Walenty » 22/9/2015, 09:52

Vergon napisał(a):A co to jakieś JDM, że tak się jarasz? To jest zwykły "zderzakowy" materiał?


Niee, to europejskie auto.
Zderzakowy znaczy? Zderzaki najczęściej są chyba z absu, a to jest poliuretan, ale nie wiem czy się dobrze rozumiemy ;s
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez Vergon » 22/9/2015, 10:04

Auto może być europejskie, ale dokładka może być z JDM.
No taki zderzakowy :D Specem nie jestem w nazewnictwie, ale jestem zdziwiony, że masz z tym problemy, bo znam 2 gości, którzy by Ci nawet firanki pospawali jak by było trzeba :lol:
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Walenty » 22/9/2015, 10:09

Dokładka nie może być jdm, bo oni tam tych aut na oczy nie widzieli ;s

Jest problem, bo już dawno dawno słyszałem, że poliuretan jest nienaprawialny, a teraz się o tym dobrze przekonuje :l
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez Vergon » 22/9/2015, 10:15

A to tych Syfików nie sprzedawali w Japonii?

Są kleje kontaktowe np w sprayu, spsikujesz obie powierzchnie i łączysz, poczytaj o tym, możesz coś porzeźbić i wyciąć zaślepkę tego otworu i podkleić coś od spodu a na wierzch szpachla.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Walenty » 22/9/2015, 10:23

Niee, robili je w Swindon w Anglii jedynie na Europę. To bliźniak tych ohydnych roverów 400/45, ale z mniejszą ilością plastikowej skóry, chromu i z japońskimi podzespołami.

Będę rozkminiał, ale wolałbym się za to nie zabierać, bo profi tego sam nie zrobię.
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez kravec » 22/9/2015, 17:18

Moi drodzy- trochę się powstrzymywałem- bo to też nasza wina, bo w ostatnim półroczu sporo mnie nie było i też nie przypilnowałem paru rzeczy... ale kurwa mać- jak będziecie na forum publicznym szydzić z moderatorów, zamiast im pomóc- wskazać że coś się dzieje to do niczego dobrego to nie doprowadzi. Ja rozumiem, że może Was to frustrować, że kilkukrotnie nie zajęliśmy się sprawą jak należy, ale to Was nie upoważnia to ogólnych wycieczek w stronę tego grona.

Przyjmujecie w tym momencie postawę "typowego Polaka"- siedzę na kanapie, przed telewizorem, palcem nie kiwnę, gówno wiem, ale jestem najmądrzejszy. Bo żaden z Was nie wie jak wygląda to z drugiej strony i jak niewidoczne są nieraz nasze działania. Tak- nie widzicie ile kont wylatuje po nocach, ile postów jest usuwane, ile adresów mailowych i ip jest banowane. Najłatwiej sobie popisać że wszyscy to mają w dupie.

Zastanówcie się może po której jesteście stronie i czy choć trochę zależy Wam na tym żeby było lepiej. Przy okazji weźcie pod uwagę to że każdy ma swoje życie i swoje sprawy, że nie zawsze jest czas wtedy kiedy potrzeba, nie zawsze się o wszystkim pamięta i NAJWAŻNIEJSZE- nie jesteśmy tutaj bogami i nie mamy wpływu na działanie forum. Staram się coś z tym zrobić od dłuższego czasu, z marnym skutkiem. Może w najbliższym czasie coś drgnie- mam pewne pomysły, ale nie mam zielonego pojęcia czy cokolwiek mi się uda zdziałać.

Proszę Was więc jak człowiek- pomóżcie, a nie dolewajcie oliwy do ognia.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Walenty » 22/9/2015, 18:03

Eeeeeej, kto ciśnie z moderatorów?

Zoba jak zajebiście w powitalni ogarnąłem :0
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez kravec » 22/9/2015, 18:41

zajebiście to dużo tworzą tych kont. W ciągu ostatnich 24 godzin usunąłem z 20. Co sie zaloguje co godzinę/dwie to nowe 3/4. Na szczęście bez postów.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez suhy-19 » 22/9/2015, 19:03

moze jak zobacza ze takie posty zostajÄ… od razu kasowane to odpuszczÄ…
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez Vergon » 22/9/2015, 21:27

Jeżeli chodzi o mnie to napisałem, stwierdzając fakty, że przestałem zgłaszać posty, bo odzewu albo nie było, albo był po dłuższym czasie sądząc, że nie odwiedzacie tego "zakamarka" w panelu adminów. I tak jak dodałem, jeżeli zgłaszanie postów ma sens, bo w wolnej chwili robicie z tym porządek to mogę wrócić do tego zwyczaju.
Do stwierdzenia o "szydzeniu z modów" się nie poczuwam.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kravec » 23/9/2015, 00:26

Więc proszę Was wszystkich ponownie- zgłaszajcie. Jak ktoś zgłosi- niech napisze że zgłoszone- żeby nie dublować. Będę się starał wchodzić możliwie często i czyścić.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Czester » 23/9/2015, 08:02

Chętnie pomogę bo wkurwia mnie to nieziemsko. Lubię to forum, i choć mnie tu kilka lat nie było, to jakimś cudem odnalazłem się tu na nowo. I podkreślam raz jeszcze - wkurwia mnie, kiedy tu wchodzę i widzę kolejne tematy, w których jakieś zjeby próbują przemycić reklamę. Jak tylko mogłem, psułem im ten marketing namiętnie. Ale faktycznie ze strony władzy nie widać było zbytniej reakcji. Choćby temat z wynajęciem kampera, który wprawdzie zablokowany, ale wisi na forum do dziś.
Niestety, ale trzeba działać radykalnie i zdecydowanie. Jeśli świeżak wbija na forum i od razu zaczyna wklejać linki lub pytać o wszystko inne, oprócz motocykli, to chyba wiadomo, co z nim zrobić. Jeżeli zobaczą, że ich posty/tematy/konta są na bieżąco usuwane, to w końcu odpuszczą. Przecież nie będą się produkować, kiedy ich wysiłki będą szły na marne.
Kolejny sposób - brak możliwości wstawiania podpisów poniżej 100 postów, a może i nawet brak takiej możliwości w randze świeżaka. To również w dużej mierze ukróciłoby proceder. Weźcie to pod uwagę.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez kravec » 23/9/2015, 08:51

Czester- biorÄ™.

Zbieram w głowie pomysły i chcę z tym uderzyć do technicznego. Nie tylko te podpisy. Chciałbym aby nowe tematy w hydeparku wymagały akceptacji moderatora. Do tego potrzebuję usprawnienia panelu administracji aby móc szybciej i sprawniej usuwać takie posty. Ale to wszystko tak jak pisałem- zobaczymy czy się uda bo obsługa techniczna dotychczas działała wolno, albo wcale.

Temat z kamperem zablokowałem, wisi, ale jak do niego zajrzysz to zobaczysz, że części już nie ma. Mam otwarte parę kart z takimi tematami bo widzę które konta czyścić. To nie jest 2 minuty żeby wywalić 25 postów z różnych tematów, usunąć konto i założyć bana na maila- dlatego robię to sukcesywnie w wolnych chwilach, mając to otwarte- pod ręką.

Niestety cały czas- tak jak pisałem- pojawiają się nowe konta. Wystarczy poklikać w "ostatnio zarejestrowanego użytkownika" i codziennie znajduje się kilka kont z reklamami.

Dzisiaj mam zajęty dzień- będę wieczorem. Jakbyście mieli jakieś pomysły to dawajcie- wszystko jest do przemyślenia.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez madcap » 23/9/2015, 09:55

Czyścimy ale to jak walka z wiatrakami.
Ale to jest nasz czas wolny, którego nie zawsze nam wystarcza.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Walenty » 23/9/2015, 11:17

CzesterTX napisał(a):Kolejny sposób - brak możliwości wstawiania podpisów poniżej 100 postów, a może i nawet brak takiej możliwości w randze świeżaka. To również w dużej mierze ukróciłoby proceder. Weźcie to pod uwagę.



To byłoby bardzo dobre, bo nowym te podpisy potrzebne jak skurwysyn.
Ja chyba mówiłem o tym już kiedyś.
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do VIP Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê