Zobacz wÄ…tek - Jak zamontowac lampy w Full Crossie suzuki rmz 450 2013
NAS Analytics TAG

Jak zamontowac lampy w Full Crossie suzuki rmz 450 2013

Enduro, Cross
_________

Jak zamontowac lampy w Full Crossie suzuki rmz 450 2013

Postprzez oskar122111 » 11/12/2015, 17:26

Witam mam pytanie posiadam Suzuki RMZ 450 2013 i chcial bym w niej zamontowac przednia i tylnia lampe zeby kto kolwiek mnie widzial xd i wlasnie jaki typ lampy kupic gdzie najlepiej i jak ja przymatowac bez akumulatora zeby sie swiecila jak te kable pociagnac chodzi mi o cos takiego jak przyklad ogarek ze odpalasz i chodzi z tego a nie z aku pomocy!!! Dzieki za odpowiedzi LwG. :D :D :D
oskar122111
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25/5/2014, 12:43
Lokalizacja: katowice


Postprzez braaaap » 12/12/2015, 09:51

Siemanko ;-) :-P
Co do lampy to z zakupem problemu mieć nie będziesz ,wybór jest ogromny (np polisport)
Co to podłączenia to już sprawą wygląda odwrotnie ,tak jak w ogarku napisales, napięcie na światła itp idzie bezpośrednio że stojanu. A jako że twoja rmz jest przystosowana na tor to producent nie przewidział tego (mocowania świateł)
Tak więc żeby mieć światła musiał byś albo jakoś przerobić zapłon lub jeżeli znajdziesz na ebayu lub gdzieś akcesoryjny który jest przygotowany do podłączenia świateł


To jest tylko moja opinia ,być może się da inaczej .Ja też chciałem kiedyś podłączyć światła w kx i stwierdził em że nie ma sensu bo dużo z tym zachodu.
Four Stroke Power ! :-)

Husaberg fe 501

&

Mz Etz 251
Avatar użytkownika
braaaap
Świeżak
 
Posty: 366
Dołączył(a): 25/11/2014, 12:19
Lokalizacja: Zielona Góra


Postprzez henio12323 » 12/12/2015, 10:08

lampe kupisz np na allegro

ale nie podłączysz jej żeby swieciła. albo wstawisz inny stator ( co wiąze sie ze sporym kosztem i zmianą charakterystyki pracy silnika ) albo wrzucisz gdzies akumulator i bedzie na krótko z akumulatora swieciło. tylko to tez oddatkowy koszt i trzeba czesto aku łądowac itp itd

wiec jednym słowem bez sensu

pozatym po co ci na torze crossowym ( bo do tego został stworzony ten motocykl) swiatło. chcesz latac w enduro to kup endurówke ;P
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê