Zobacz wÄ…tek - utrzymanie
NAS Analytics TAG

utrzymanie

Enduro, Cross
_________

utrzymanie

Postprzez Przzemek17 » 7/12/2015, 22:23

siema, jestem nowy tu i ogólnie nowy jeśli chodzi o motocykle, kupuje kawasaki kx 125 jako pierwszy motor, chciałbym sie dowiedzieć wszystkiego o utrzymaniu i kosztach czyli chodzi mi o to ile bede musiał inwestować w niego na rok czy tam miesiąc np paliwo.
Przzemek17
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 6/12/2015, 10:26


Postprzez henio12323 » 7/12/2015, 22:56

a skąd mamy wiedziec ile dasz rade wyjeździc ? jakie moto kupisz ? i jak bardzo bedziesz o nie dbał

jeden jeździ sobie spokojnie raz w miesiacu to wyda powiedzmy 500 zł na rok

ktos inny jeździ codziennie to i moze 3-4 tysiace wpakować w sam silnik rocznie...

to nie są liczby konkretne, kupisz i sie sam przekonasz ile kasy pakujesz i ile cie to kosztuje, na pewno nie licz że będzie tanio :D
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez tural » 8/12/2015, 20:33

Nikt nie powie Ci dokładnie ile ale na moim przykładzie możesz sobie zobaczyć
Kupiłem swojego crosa , wyjeździłem z 20 l paliwa i siadły zawory tlok pierscienie itp . Bo kupiłem od kolesia co złożył zeby grało przez jakiś czas . Wydałem 300 zł na tlok 400 zł używane zawory + 70 zł honowanie cylindra . to w listopadzie ;P Teraz kupiłem łańcuch za 120 zł bo nie potrzebuje droższego i lepszego i gripy pro tapera za 60 zł. w styczniu/lutym planuje wymienic lozyska w silniku wraz z uszczelkami , simeringami i sprzęgło A później tylko będe kupował olej na wymiane i będe dbał . Jak widać troszke trzeba mieć , nie mówie że ty też będziesz musiał zrobić wszystko bo to zalezy jaki motor będziesz miał i jak go poprzednik użytkował
tural
Świeżak
 
Posty: 45
Dołączył(a): 13/5/2015, 21:47
Lokalizacja: asd



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê