Zobacz wÄ…tek - ProszÄ™ o pomoc, problem z wentylatorem Kawasaki GPZ 900 87 '
NAS Analytics TAG

ProszÄ™ o pomoc, problem z wentylatorem Kawasaki GPZ 900 87 '

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

ProszÄ™ o pomoc, problem z wentylatorem Kawasaki GPZ 900 87 '

Postprzez tmmaciek » 5/11/2015, 12:58

Witam wszystkich jestem nowy na forum. Od pewnego czasu poszukuję informacji, co może być przyczyną dziwnego zachowania wentylatora w mojej Kawasaki GPZ 900. Mianowicie, gdy motocykl się zagrzeje (do czego nie jest trudno doprowadzić w GPZ 900 jadąc w ciepły dzień po mieście) wentylator włącza się tylko wtedy, gdy wyłączam zapłon, gdy włączę zapłon wentylator staje. Nie znam historii motocykla, ani tego, co było w nim robione, kupiłem go do kolekcji i chcę go odrestaurować. Oczywiście mógłbym go odstawić do mechanika, ale lubię wieczorami sam pogrzebać. Poza tą przypadłością motocykl mechanicznie jest już doprowadzony perfekcyjnego stanu, pozostaje jeszcze tylko odświeżenie lakieru. Z góry dziękuję wszystkim za wskazówki, które mam nadzieję pomogą w problemie.
tmmaciek
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5/11/2015, 12:40
Lokalizacja: Przeworsk


Postprzez tmmaciek » 5/11/2015, 13:19

Tak, po ostygnięciu się wyłącza. Będę musiał poszukać gdzieś takiego czujnika, niestety w Polsce z wieloma częściami do tego motocykla są problemy. Chciałbym najpierw mieć pewność, czy to jego wina, można to w jakiś sposób sprawdzić?
tmmaciek
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5/11/2015, 12:40
Lokalizacja: Przeworsk


Postprzez tmmaciek » 6/11/2015, 18:01

Teoretycznie tak, będę musiał pożyczyć od kolegi multimetr, bo nie posiadam. Ale dam radę to zrobić, zobaczymy, co pokaże.
tmmaciek
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5/11/2015, 12:40
Lokalizacja: Przeworsk



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê