Zobacz wątek - SV 650 Rzeszów Seeko-moto
NAS Analytics TAG

SV 650 Rzeszów Seeko-moto

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

SV 650 Rzeszów Seeko-moto

Postprzez Myszon18 » 3/11/2015, 22:44

Witam Państwa,

http://otomoto.pl/oferta/suzuki-sv-650n ... e9c5f0f283

Co byście powiedzieli o tej ofercie? Warto? I jeśli ktoś miał do czynienia z tym salonem w Rzeszowie to proszę o opinię.

Pozdrawiam.
Myszon18
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 3/11/2015, 22:38
Lokalizacja: Sucha Beskidzka


Postprzez Tristello » 4/11/2015, 16:17

Motocykla nie widziałem, ale miałem styczność z tym salonem i nie jestem zadowolony. Przynajmniej w moim przypadku potraktowano nas (znajomy chciał kupić i byłem z nim i mechanikiem) jak złodziei lub tego typu osobników.
Kompetencja serwisu była też na bardzo niskim poziomie. Pracownik albo właściciel nw dokładnie, badź razie ktoś kto nas "obsługiwał" kłócił się w zaparte iż motocykl jest w oryginale, mimo iż wszystkie naklejki były o kilka lat młodsze niż pojazd.
Ogólnie nic sensownego tam nie było, oglądaliśmy klase Supersport 600ccm i jednego Horneta. Pomija fakt że praktycznie każda maszyna była zagrzana.

Na forum (podkarpackim) też panuje nie za ciekawa opinia o nich. Dużo osób mówi, że ściagają dużo złomu.
A jeśli chodzi o motocykl to może ktoś kto ma SV'kę coś dostrzeże. Ciekawe czym potraktowali opony ze sie błyszczą jak psu.....
Avatar użytkownika
Tristello
Świeżak
 
Posty: 351
Dołączył(a): 23/10/2014, 09:41
Lokalizacja: RKR


Postprzez Myszon18 » 4/11/2015, 16:29

Dziękuję bardzo za opinie. Wolałem pierwsze tu spytać niż odrazu 200 km tam jechać. Dzięki ;)
Myszon18
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 3/11/2015, 22:38
Lokalizacja: Sucha Beskidzka



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości




na górê