Zobacz wÄ…tek - [SPRZEDAM] VERSYS 650
NAS Analytics TAG

[SPRZEDAM] VERSYS 650

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

[SPRZEDAM] VERSYS 650

Postprzez walidus » 3/11/2015, 20:10

Po trzech latach udanego użytkowania sprzedaję swojego rumaka. Versys fun bike do miasta i w lekki teren.

Motocykl posiada:

- przewody hamulcowe w stalowym oplocie - bezpieczne w upały i się nie zużywają,
- akcesoryjny wydech - przyjemniejsze brzmienie i większe bezpieczeństwo na drodze,
- olejarka z końcówką Dual od scot oilera - zawsze min. jedna dysza jest drożna,
- gmole na silnik - minimalizuje straty przy parkingówkach i daje miejsce pod spacerówki,
- osłonki dodatkowe przy przednich hamulcach tarczowy,
- osłonki przy tylnim wachaczu, dodatkowo ułatwiające serwisowanie,
- stelaż i kufer givi,
- akcesoryjna szyba z deflektorem - bardzo pomocna przy większych prędkościach i nie zasłania drogi,
- ogrzewane manetki - często mi uratowała dłonie od zimna,
- moto-koc firmy Tucano Urbano - z mufkami żadna zima nie jest straszna
- wskaźnik biegów,
- tankbag 40l

Motocykl ma 44kkm przebiegu z czego ja nabiłem 35kkm.
Motocykl sprawdzony, bez niespodzianek.

Przegląd systematyczny co 9-12kkm. Co serwis zalecił to płaciłem. Serwisowany głównie w Wilcza Garage w Krakowie. Ostatni serwis był w autoryzowanym punkcie kawaski Monsterbike w Warszawie.

Lekko wgnieciona chłodnica przez źle zaczepione pasy podczas trasportu (kupiłem go już z tą wadą przy 7300km przebiegu). Motocykl zakupiłem za 17200 zł i dołożyłem nieco akcesoriów. Cena aktualna 12000, do negocjacji.

Do obejrzenia w Warszawie i okolicach WÅ‚oszczowy.
walidus
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3/11/2015, 20:02


zdjęcia..

Postprzez walidus » 3/11/2015, 20:12

Aktualnie mam problem z tą stroną, blokuje wysłanie załączników.
Kolor motocykla: czarny.
Zdjęcia chętnym wyślę na maila.

Waldek[/img]
walidus
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3/11/2015, 20:02




Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê