Zobacz wÄ…tek - GP Malezji
NAS Analytics TAG

GP Malezji

Dla fanów i zawodników sportów motocyklowych
_________

GP Malezji

Postprzez Klusekb » 25/10/2015, 09:55

Ale to było dobre. Moto3 sporo wywrotek, sporo emocji. Kent dużo na tym zyskał.
MotoGP - wydarzenie wyścigu Rossi vs Marques. Za kim jesteście?

Specjalnie zamieniłem się na II zmianę w robocie żeby obejrzeć i się opłacało. Ciekawe co będzie za dwa tygodnie.
Klusekb
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2/3/2014, 22:26


Postprzez suhy-19 » 25/10/2015, 10:27

to wiadomo juz jaka Rossi dostal kare czy jeszcze nie
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW


Postprzez kravec » 25/10/2015, 10:27

Seweryn- obejrzyj powtórkę i zastanów się: "jakie kopnął?". Cal też zrobił faul, ale rozeszło się po kościach- dlatego sprawy nie ma. Marquez popełnił jeden czy dwa w tym wyścigu zanim się przewrócił. Pamiętaj że to zawodnik z przodu ma pierwszeństwo.
Marquez ewidentnie puścił Lorka a z Vale się bawił i stawał na rzęsach żeby z nim walczyć- co wiadomo że spowalnia tempo obu. To uważasz było zachowanie fair?

senekkorzenna napisał(a):Mam nadzieję że Walencja nie będzie zemstą i Mark okaże się gościem o zimnej głowie.


Dobry żart... dobry :D

Przez tą sytuację Rossi na 95% pożegnał się z tytułem. Jorge jest w zbyt dobrej formie, żeby Rossiemu udało się skończyć tuż za nim startując z ostatniego pola.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez sewii » 25/10/2015, 11:48

suhy-19 napisał(a):to wiadomo juz jaka Rossi dostal kare czy jeszcze nie


Start z ostatniej pozycji w Hiszpanii.
NS1 -> RS125 -> Monster 800 -> Hornet 600-> CBR600RR pc37
sewii
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 29/12/2012, 16:50
Lokalizacja: WPY//KRK

Postprzez Walenty » 25/10/2015, 13:35

sewii napisał(a):
suhy-19 napisał(a):to wiadomo juz jaka Rossi dostal kare czy jeszcze nie


Start z ostatniej pozycji w Hiszpanii.


To już oficjalne info?
W takim razie pozostaje liczyć, że Lorenzo się wyłoży albo spadnie deszcz. I się wyłoży :s
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez Walenty » 25/10/2015, 14:18

https://www.youtube.com/watch?v=_2DiV26-jqs

Patrzcie, on to wzrokiem zrobił :0
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez kravec » 25/10/2015, 20:04

Nie Seweryn- widać wyraźnie że go nie kopnął. Prędzej to Marquez strącił jego nogę. Poza tym tak jak napisałem wyżej- to Marquez znowu pchał się na chama zamiast odpuścić. Na miejscu Vale jeszcze bym poleciał po wyścigu do niego i strzelił mu w japę- tym razem przesadził moim zdaniem. Było wiele wyścigów gdzie zachowywał się nie fair wobec wielu zawodników- choćby Bautisty czy Pola Espargaro z tego co pamiętam, ale tutaj to już były wolne żarty.

A nie dziwi Cię że gość robiący 2'gi czas kwalifikacji nagle daje się wyprzedzić bez walki temu który miał czwarty a walczy zacięcie z tym który miał 3'ci czas? Jeśli mamy być totalnie stronniczy to dyskusja nie ma sensu. Każdy będzie widział co chce.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez suhy-19 » 25/10/2015, 20:15

pomagal nie pomagal. Rossi ewidentnie chcial wypchac Marqueza z toru a ze nie wziÄ…l pod uwage za MM moze wyglebic to juz inna bajlka :P
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez kravec » 25/10/2015, 21:07

Oglądałem Polsat- oglądałem powtórkę z góry- i właśnie na niej widać że kopnięcia nie było to jest raz- dwa- to co powiedział w komentarzu Rossi- nie od szturchnięcia nogą przewraca się motocykl.
Wielu zawodników wypowiedziało się również na niekorzyść Marqueza- przypadek? Według mnie Vale zrobił głupio, ale pokazywał mu żeby się uspokoił. A liczba paskudnych zachowań Marqueza w tym sezonie mała nie jest- tylko wszyscy mu wybaczali bo przecież to "złote dziecko". Gówniarz i tyle. Ja za niego kciuków nie trzymam bo szkodzi innym- albo wjeżdżając bez pardonu pod motocykl w zakręcie (Bautsita w Losail) albo próbując wypchnąć zawodnika z toru- Assen i Rossi, albo to rozpoczynając jakieś gierki- Philip Island i Sepang. Zdarzało mi się też zabrać ze sobą innego zawodnika z ewidentnie jego winy. Nie mam do nigo za grosz szacunku po tym co widziałem dzisiaj. Nie popieram zachowania i skutków zachowania Rossiego, ale według mnie i tak był spokojny- pokazywał mu, patrzył się na niego. Wystarczyło odpuścić- nie odpuścił to wyglebił. Z tym że on na tym nic nie stracił bo przez własną głupotę pozbawił się szans na tytuł, a Rossi został ich pozbawiony przez tą całą sytuację.

I jeszcze:
"You can see in the video from many points, the helicopter, from in front. I was inside and of course we were overtaking for some laps but I felt I was able to be faster and to catch the front guys."

Teraz to mnie rozbawił- skoro był w stanie ścigać się z czołówką to czemu wypuścił Pedrosę i Lorenzo, skupiając się na Rossim?

Edycja- doczytałem dalej:
"You can see in the video from many points, the helicopter, from in front. I was inside and of course we were overtaking for some laps but I felt I was able to be faster and to catch the front guys. But yeah, on that corner, corner 14, Valentino passed me. I heard the bike then I pick it up, but then I saw that he was completely straight and looking at me and stopping a lot. I was just waiting because there was nothing to do in that point and then I saw that with his leg he pushed my arm and my front brake and then I lock the front wheel and I crash."

Jak mu niby kur... na hamulec nogą nacisnął co?! Poza tym widać wyraźnie że noga jest w górze w momencie kiedy Mareczek leci. Nie najpierw noga a potem gleba. Jest to praktycznie równoczesne.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Walenty » 28/10/2015, 23:33

Codziennie jakieÅ› newsy.
Już przebieram nóżkami myśląc o Walencji.

Ja z tego obozu, co liczy na deszcz :>
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez suhy-19 » 29/10/2015, 09:29

rossiemu nawet deszcz nie pomoze. jedyne co go ratuje to gleba lorka
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez kravec » 29/10/2015, 20:37

Lorenzo musiałby cofnąć się z formą na początek sezonu- a on się rozwija.


Co do kontaktów Marquez- Rossi- 16 minuta 45-50 sekundy- Marquez w ogóle nie wpierd... się w Rossiego.

https://www.youtube.com/watch?v=Kk-asJbPaLM
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice



Powrót do MotoGP, WSB, MMP



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê