Zobacz wÄ…tek - Gran Canaria
NAS Analytics TAG

Gran Canaria

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Gran Canaria

Postprzez Kruchy001 » 15/9/2015, 20:00

Witam całą zmotocyklizowaną brać, zapytanie moje jest takie, czy może ktoś z was był może na ''kanarach" i może polecić ciekawe miejsca? Ogarniałem różnego rodzaju przewodniki, ale jak wiadomo nie oddają one wszystkiego tak, jak doświadczenia ludzi, którzy byli tam osobiście.
Kruchy001
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14/9/2015, 17:29


Postprzez artemius » 16/10/2015, 23:18

Wyspa warta objechania w każdym kierunku. Spotkasz znaki zakazu wjazdu w czasie deszczu, nigdzie wcześniej takich nie widziałem. Wypożycz moto i wjedź na górę, na której jest obserwatorium astronomiczne i taras widokowy. Jak szczęście dopisze i widoczność będzie dobra zobaczysz wulkan Teide. Wszędzie z drogi roztacza się piękna panorama, a drogi zachęcają do podwyższenia umiejętności jazdy na moto :). Nie da się tego opisać, drogi są kręte, a widoków nie da się porównać do innych. Są wyjątkowe.
artemius
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16/10/2015, 22:57


Postprzez jasnoksieznik » 29/11/2015, 23:19

Byłem, jest zajefajnie. Najlepszych dróg nie znajdziesz bez przewodnika.

Ja byłem z Martinem, http://www.canarymotorcycletours.com/
Tempo spacerowe, motocykle stateczne, ale trasy/widoki - jak najbardziej. Cena - nie do pobicia. Plus, większość kierowników to Angole, więc atmosfera pocieszna.
BMW -> KTM. Mogę mieć spaczenie zawodowe.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium



Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê