Zobacz wątek - Moto 44 poznań - można ufać ????
NAS Analytics TAG

Moto 44 poznań - można ufać ????

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Moto 44 poznań - można ufać ????

Postprzez Wermatus » 13/9/2015, 14:10

Zamierzam kupić MOTO z Moto 44 co sądzicie ? .
są to naciągacze , oszukują naiwniaków czy uczciwi handlowcy?
Co sądzicie o moto z Francji ? wszyscy mówią że to złomy po dzwonach?

pozdrawiam
Wermatus
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13/8/2015, 19:59


Postprzez maniujr » 28/9/2015, 16:56

moto44 to bardzo pewny sklep, nie są to typowi handlarze, tylko pasjonaci i bardzo rzetelni i rzeczowi ludzie. Nie kupują ulepów i innych szitów z importu. Większość sprzętów u nich to salonówki PL, 1właściciel, z gwarancją, a te z importu są w bardzo dobrej kondycji. Chyba dają na nie nawet gwarancję.
KTM RC8 out

KTM 690 SMC-R 2015 in
Avatar użytkownika
maniujr
Świeżak
 
Posty: 168
Dołączył(a): 29/5/2013, 19:12
Lokalizacja: Poznań


Postprzez Pierzo » 1/10/2015, 09:01

W naszym kraju ufać caÅ‚kowicie nie można nikomu😈
Ja z zakupu w moto44 jestem zadowolony.
Moze nie ideał, ale ogólnie w porządku, a kupiłem niemal w ciemno.
Szlachetny człowiek wymaga od siebie, prostak od innych.
Avatar użytkownika
Pierzo
Świeżak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 2/9/2014, 09:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Zimny72 » 1/10/2015, 17:20

Moto44 jest dealerem m.in. Moto Guzzi, a to małe środowisko i raczej o sobie wiemy. W każdym razie mają dobrą opinię - koledzy z Poznania ich polecają. Warszawski importer marki też ma o nich dobre zdanie. Szefem Moto44 jest motocyklista pasjonat - ale nie filantrop altruista. Przyjmijcie, że gość prowadzi firmę i jest nastawiony na zysk, więc raczej nikomu prezentów robić nie będzie. Natomiast opinię ma dobrą, nie wciska kitu, dba o sprzęty i klienta. Co więcej - nie dziaduje. Na ostatni zlot Moto Guzzi Klub Poland w Porębie za Krakowem przywiózł demonstracyjne Gutki aż z Poznania, w sytuacji gdy dealer Moto Guzzi z Krakowa kompletnie dał ciała i olał środowisko Guzzistów - to raczej dobrze świadczy o zaangażowaniu Moto44.
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła

Postprzez Takechi » 4/10/2015, 19:40

Z tego co zauważyłem na ich stronie piszą na fakturze autentyczny przebieg. Niewielu handlarzy tak robi, bo jeśli dojdziesz do prawdy że licznik był kręcony, sprzedawca ma poważny problem. Z tego co widzę dużo maja sprzętów z salonów PL,raczej młode egzemplarze, ceny nie są podejrzanie niskie, ale to dobrze bo za dobre moto się odpowiednio więcej płaci. Myślę że coś fajnego można tam wyrwać.
Avatar użytkownika
Takechi
Świeżak
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12/2/2014, 11:48
Lokalizacja: Mazowieckie

Postprzez olafbarad » 29/10/2015, 18:19

w dzisiejszych czasach nikomu nie wolno ufać...
olafbarad
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29/10/2015, 17:46



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê