Zobacz wątek - Yamaha DT gaśnie na niskich obrotach
NAS Analytics TAG

Yamaha DT gaśnie na niskich obrotach

i inne małe pojemności
_________

Yamaha DT gaśnie na niskich obrotach

Postprzez Satarzyna » 2/10/2015, 18:43

Witam :). Jestem trochę zielona w tym wszystkim i nie potrafię sobie poradzić z tym problemem. Chodzi o Yamahę DT 50. Mianowicie - dziś pojechałam zatankować na stację. Silnik wcześniej normalnie rozgrzałam, wszystko działało poprawie. Facet na stacji jakoś bardzo nieumiejętnie tankował, bo porozlewał wszystko. Wleciało również trochę pod plastiki. I tu się pojawia problem - wsiadam i nie chce odpalić. Po kilkunastu próbach jakoś się udało, ale od razu gasł na niskich obrotach. Jak jeździłam strasznie się dusił na pierwszym i drugim biegu, na wyższych było normalnie. Tak samo z obrotami - na wyższych bez problemów, na niskich gasł. Jak to naprawić? Proszę o pomoc, bo naprawdę nie mam pojęcia. Jeśli taki temat już był, przepraszam. Ja nic takiego nie znalazłam. Pozdrawiam :).
Avatar użytkownika
Satarzyna
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4/7/2015, 20:00
Lokalizacja: Stanisławowo


Postprzez Satarzyna » 3/10/2015, 18:34

Okazało się, że zalał mi filtr powietrza, ale już jest wszystko pięknie :).
Avatar użytkownika
Satarzyna
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4/7/2015, 20:00
Lokalizacja: Stanisławowo


Postprzez Dzytker » 4/10/2015, 10:52

Miałem to samo w HONDA NSR 50 ;p zalał się filtr powietrza i nie tylko gasł na niskich obrotach (tak przy 1500-200), ale tez czasami dusił się podczas jazdy, wyjąłem filtr umyłem, wsadziłem, przy okazji wymieniłem świece i hula :P
Dzytker
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 4/10/2015, 10:34



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê