Zobacz wątek - Supermoto -> dość ważne
NAS Analytics TAG

Supermoto -> dość ważne

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Supermoto -> dość ważne

Postprzez Razzu » 21/9/2015, 22:17

Witam serdecznie.
Chciałbym nabyć swój pierwszy w sumie uliczny motocykl. Do tej pory posiadałem quady 125, potem raptorek 250 i jeździłem jak czasem udało się od znajomego dorwać crossa KTM'a 250 w 4T. Chciałbym dosiąść teraz supermoto, miałem w planach kupić KTM'a ale jednak z pewnych przyczyn się rozmyśliłem.
Miałbym wielką prośbę aby upewnić mnie w wyborze i pomóc mi go dokonać odnośnie takiego motorku. Pod spodem lekko się opisze, podam cenę itd.
Motor głównie żeby podjechać gdzieś, przewieźć kogoś od czasu do czasu, przejechać dajmy na to do znajomych, pojeździć z nimi. Jakichś szaleństw czy innych nie przewiduję, nie na takim motocyklu.

Wymagania;
- Chciałbym, aby prędkość + przyśpieszenie było czegoś warte. Jazda przy takiej prędkości jakie osiągają 50cc itp. nie sprawia mi przyjemności. Chciałbym czasem wcisnąć żeby pojechać także chciałbym to wziąć pod uwagę.
- Myślę, że to raczej tyle. Ciężko powiedzieć na jakim się będę czuć dobrze na jakim źle także nie narzucam sobie z góry wymagań od motoru, tym bardziej że odnośnie supermoto jest to pierwszy sprzęt który dosiądę.

W skrócie coś o mnie:
Wiek: 17
Waga: 60 (rzuca siÄ™ w oczy, ale mniejsza^^)
Wzrost: 185cm

Ile mogę przeznaczyć na motor:
Ciężko mi tu powiedzieć, ale chciałbym dorwać coś w miarę taniego. Myślę, że jakby to było 7,000 tyś to byłbym zadowolony. Ale cena może sięgnąć powiedzmy do tych 10,000 tyś złotych. Propozycje rozważę także śmiało. Oczywiście wliczam w to sam motocykl bez jakichś tam dodatków które zakupię itd.

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy i co planowałbym kupić:
Byłaby to Yamaha YZF R125 - wyglądem przypasował mi niesamowicie. Mam nadzieję, że jest to konkretny sprzęt nad którym mógłbym rozmyślać ale chciałbym posłuchać waszego zdania.

Pozdrawiam i liczÄ™ na propozycje/pomoc :)
Ps. Jak sa jakieś pytania itd. to śmiało, bo pisałem na szybko i zapewne pominąłem kilka istotnych rzeczy.
Razzu
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26/4/2015, 13:04
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez lagiboy » 21/9/2015, 23:04

Chciałbym dosiąść teraz supermoto


Byłaby to Yamaha YZF R125


to w końcu chcesz supermoto czy małego sporta?
ponieważ jest już późno i zapewne chrapiesz to podpowiem że SM od Yamahy to WR125X
r125 i wr125x mają ten sam piec, tak się fajnie składa że oba są u mnie w pracy i osobiście wybrałbym wr ponieważ jest bardziej wszechstronne, można tym podjechać pod krawężnik, ma szprychowane obręcze więc nie trzaśnie tak łatwo na dziurach jak aluminiowy odlew. WR jest wysoki, jestem naprawdę zaskoczony jakie to jest duże. r125 to pierdzioch z owiewkami ale widzę młodych na nich, jeżdżą jak debile. Ostatnio jeden zgruzował r125. ta WR z wydechem Arrow brzmi naprawdę przyzwoicie, chłopak stawia to na tylne koło i widać że jest to sprzęt do zabawy, R125 jakoś specjalnie niczym nie zaskakuje po za v-max który jest delikatnie wyższy niż innych 125 (pomijam NSRki i RSki celowo).
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35


Postprzez leff » 22/9/2015, 11:38

dzial 125 jest pietro nizej
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 42 gości




na górê