Zobacz wÄ…tek - problem z enduro
NAS Analytics TAG

problem z enduro

Enduro, Cross
_________

problem z enduro

Postprzez wiercik » 12/9/2015, 11:39

Witam, około miesiąc temu dość niefortunnie rozwaliłem dekielek z silnika w HUSQVARNIE TE 410 z 1995r :-D . Pare dni temu otrzymałem inny dekielek, więc założyłem, zalałem nowym olejem (castrol 10w40 4t). Na początku nie mogłem odpalic, ale w końcu załapał, pochodził chwile na wolnych obrotach, zgasiłem, zapaliłem wsiadam i jade i niby wszystko ok, ale po przejechaniu 500m gdy motor dobrze się rozgrzeje zaczyna się dusić przy dodawaniu gazu i gaśnie, ale na "luzie" chodzi bez zarzutu. Chwilke odpocznie dosłownie 1 minutkę i nie przejade znowu więcej niż 250m(to samo co wcześniej) co może być przyczyną? Dodam, że przy puszczaniu gazu strzela z wydechu jak opentany, czyściłem gaźnik 2 razy, regulowałem go i dalej to samo . Proszę o pomoc, fajna pogoda, pojeździłbym ale nie darady :-(
wiercik
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20/6/2015, 07:32
Lokalizacja: Nysa


Postprzez henio12323 » 12/9/2015, 19:20

ciezko powiedziec, zobacz czy kranik puszcza paliwo, i czy korek wlewu paliwa nie jest zatkany - moze sie robi podcisnienie ?

swiece tez zmien na jakas sprawdzona najlepiej nowa
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê