Zobacz wątek - Motocykl na co dzień do 4500 zł
NAS Analytics TAG

Motocykl na co dzień do 4500 zł

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

Motocykl na co dzień do 4500 zł

Postprzez Lanori » 7/9/2015, 20:33

- Jakie masz doświadczenie (ile km na jakim sprzęcie)
od 15 roku życia kolejno, Suzuki DR 125, Aprilia RS 125, Kawasaki KMX 125, Honda NSR 125 na każdym motocyklu przejeździłem średnio po jeden sezon.

- Wiek, waga, wzrost,
18 lat, 72 KG, 178cm wzrostu

- Do jakich celów chcesz używać motocykla (jazda na co dzień - do pracy/szkoły/ po mieście czy trasie, weekendowe latanie z kumplami dla rozrywki, turystyka dłuższa/dalsza, jazda z plecaczkiem czy bez, jazda po torze, jazda po szutrach lub cięższym terenie), w jakich udziałach procentowych?

- Dojazd do szkoły
- Troszeczkę po mieście
- Weekendowe latanie z kumplami dla rozrywki, może raz do roku jakiś dalszy wypadzik (max 250-300km) Procentowo bardzo ciężko będzie mi to określić

- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie?
Jak najwięcej :D

- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach?
Ciuchy są, dwuczęściowy kombinezon skórzany, buty rękawice, jeszcze tylko nad kaskiem dumam.

- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie?
Możliwie jak najmniej, ale wiadomo jak coś się sypnie to wyłożę potrzebną sumę.

- Jakie motocykle Ci siÄ™ podobajÄ… - sportowe, nakedy, turystyki, enduro itp.
Motocykle sportowe, nakedy ewentualnie sportowo turystyczne.

- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę?
-Kawasaki ZXR 400
-Suzuki RF 600R (aczkolwiek przeraża mnie spalanie, i naczytałem się trochę negatywnych opinii)
-Bandit 400 (jak siÄ™ znajdzie w takiej cenie)
-Honda CBR F2 (jeżeli gdzieś w niemcolandi znajdę taką na A2 w tych pieniądzach)
-i tutaj już takie ostateczności czyli ewnentualnie GS 500, CB 500.

Jestem już po kursie, i a chwilę wybieram się do WORD'u planowałem zakup motocykla jakoś teraz niedługo zimą :D
Lanori
Świeżak
 
Posty: 42
Dołączył(a): 17/9/2014, 14:09


Postprzez Tristello » 8/9/2015, 15:44

Napisałeś że chciałbyś wydać w sezonie jak najmniej. Więc ze startu odrzuciłbym Kawasaki ZXR400 i Bandita 400.

Za 4,5 to może poszukaj XJ600N. W tej cenie nic wiecej mi nie przychodzi do głowy. Oczywiście + GS/CB/ER. 500 będą na pewno tańsze w utrzymaniu niż 600+ :)
Avatar użytkownika
Tristello
Świeżak
 
Posty: 351
Dołączył(a): 23/10/2014, 09:41
Lokalizacja: RKR




Powrót do Motocykle na kategorie A2



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê