Zobacz wÄ…tek - Nie co a gdzie
NAS Analytics TAG

Nie co a gdzie

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Nie co a gdzie

Postprzez Fluorek » 28/8/2015, 10:37

Cześć,
Ja troszkę z innej beczki. Jako, że jestem na kursie i mam okazję pobrykać różnymi maszynami... doszedłem do wniosku, że wcale nie muszę mieć nowego motocykla. Część z nich ma po 70-80kkm i dają radę;) Zresztą nie mam na tyle doświadczenia, że mój pierwszy moto będzie strzałem w 10. Liczę się z tym, że dowiem się czego potrzebuję po nawinięciu kilku/nastu kkm. Do sedna.

Wachluje ogłoszenia i jest tam od cholery syfu. Sami pierwsi właściciele... w kraju. Roczne motocykle z przebiegiem 5kkm po wymianach łożysk główki ramy etc. Zresztą sami wiecie jak to wygląda.

Pytanie. Gdzie w Warszawa +50km szukać uczciwego moto. Jakieś zloty? Polecone osoby, komisy?
Fluorek
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19/8/2015, 18:58


Postprzez andy7 » 28/8/2015, 10:41

Widziales juz uczciwego handlarza ? JA jak do tej pory takiego nie spotkalem, chyba, ze kupowalem nowy, wtedy byl uczciwy, bo mogl sobie na to pozwolic. :mrgreen:

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55


Postprzez jasnoksieznik » 28/8/2015, 16:06

Ja moge polecic http://www.automark.pl/

Polecam nie tylko dlatego, ze z synem wlasciciela do jednej klasy chodzilem 8) .
Raczej dlatego, ze wiem, ze obaj to zapaleni motocyklisci, hobbystycznie duzo jezdza, a zawodowo prowadza warsztat i sklep z ciuchami, wiec nie zajmuja sie przepychaniem mozliwie duzej ilosci komisowego zlomu.
Maja pare uzywek na stanie, nowe raczej sprzedaja, niz prezentuja, ale byc moze da sie dogadac.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium

Postprzez Tristello » 28/8/2015, 20:51

SprzedajÄ… Jaguara z podtlenkiem LPG :D
Avatar użytkownika
Tristello
Świeżak
 
Posty: 351
Dołączył(a): 23/10/2014, 09:41
Lokalizacja: RKR

Postprzez RSSSS » 29/8/2015, 07:14

Przygotuj odpowiednio wyższą kwotę to znajdziesz zadbany sprzęt bezpośrednio od jego właściciela.

W motoryzacji nie ma okazji.
BMW S1000RR
Avatar użytkownika
RSSSS
Bywalec
 
Posty: 666
Dołączył(a): 9/6/2013, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez setup » 29/8/2015, 08:37

a najlepiej jeszcze porównać sobie ceny z ogłoszenia z mobile.de do ogłoszeń a polskich poratli. I wtedy wyjdzie że sprowadzone motocykle z Niemiec są tańsze u nas niż i nich :).
Jak już zdecydujesz się na jakiś model czy markę warto zaglądać na dedykowane fora, poobserwować, poczytać i może zdarzy się jakaś oferta wewnętrza z pewnej ręki. Aczkolwiek też trzeba uważać bo zdarzają się ogłoszenia użytkowników jak ja to nazywam "komety" tj wpadanie na forum napisze dwa posty z czego drugi jest już ogłoszeniem i tu niestety też może być mina.
Nie szukaj okazji + zimna głowa i będzie dobrze.
Avatar użytkownika
setup
Świeżak
 
Posty: 225
Dołączył(a): 30/10/2012, 10:08
Lokalizacja: Ruda śląska



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości




na górê