Zobacz wątek - 3 edycja Rajdu Poznaj Małopolskę na 2oo
NAS Analytics TAG

3 edycja Rajdu Poznaj Małopolskę na 2oo

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

3 edycja Rajdu Poznaj Małopolskę na 2oo

Postprzez PMn2oo » 28/8/2015, 09:20

Poznaj Małopolskę na 2oo powraca!


W I edycji rajdu wzięło udział ponad 150 maszyn z całej Polski, rok temu było już 256 maszyn. A w tym roku musi być nas jeszcze więcej! Wyciągajcie swoje maszyny z garażu i przybywajcie.

Rajd Poznaj Małopolskę na 2oo ma charakter przejazdowy i jest bezpłatny. Razem przemierzymy 280 km: miast, miasteczek, setki zakrętów i wzniesień i przejedziemy przez najpiękniejsze małopolskie miejscowości. Po raz pierwszy w historii startujemy z Oświęcimia i udajemy się do stolicy Małopolski – Krakowa.

Start Rajdu odbędzie się 5 września, w godzinach między 7.30, a 11.30, na ul. Zaborskiej 33 w Oświęcimiu w Parku Family Fun. Na starcie każdy motocyklista otrzyma dokładną mapę z wyznaczoną trasą.

Poza wspólnym przejazdem, Organizatorzy Rajdu przygotowali wielki konkurs, w którym do wygrania będzie ponad 100 nagród, takich producentów jak: HJC, Fox, Yamalube, Arai, Scott. Każdy motocyklista znajdzie coś dla siebie: oryginalne kaski, markowe ubrania offroadowe, akcesoria motocyklowe, gadżety Yamahy i wiele, wiele więcej.

Po dotarciu na metę – restaurację Czarny Groń, ul. Osiedle Praciaki 91 w miejscowości Rzyki, zostaną wyłonieni zwycięzcy konkursu.
Pamiętajcie - rajd nie jest wyścigiem, priorytetem organizatorów jest dobra i bezpieczna zabawa. Każdy uczestnik dobierze tempo jazdy do własnych preferencji. Mile widziane są też inne pojazdy dwukołowe!

Zaproście znajomych z innych regionów i wspólnie pokażmy im jak pięknie przedstawia się małopolska z perspektywy 2 kółek!

Więcej szczegółów na temat rajdu, informacje o trasie i zasadach konkursu znajdziecie na oficjalnym fanpage’u RingRoad Yamaha, na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/552060134942420/556112824537151/ (otwórz link) oraz na stronie internetowej: http://ringroad.pl/3-edycja-poznaj-malopolske-na-2oo/. (otwórz link)

Do zobaczenia!

Obrazek
PMn2oo
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26/8/2014, 09:57Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocykloweKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
na gr