Zobacz wÄ…tek - Suzuki gsr 750 vs honda cb1000r. Prosze o porade w wyborze
NAS Analytics TAG

Suzuki gsr 750 vs honda cb1000r. Prosze o porade w wyborze

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Suzuki gsr 750 vs honda cb1000r. Prosze o porade w wyborze

Postprzez fazii » 27/8/2015, 13:55

Witam.
Jak w temacie powyzej zamierzam kupic jednem z wymienionych nakedow.Niestety nie mam mozliwosci testowania tych maszyn osobiscie.Dlatego zwracam sie na forum o porade i cenne wskazowki ktore pomoga mi podjac decyzje.
Motocyklem jezdze juz ponad 5 lat i byl to praktycznie caly czas ten sam motocykl yamaha r1 2006r, ale postanowilem go sprzedac i kupic cos bardziej przyjaznego i przedewszystkim wygodnego.
Nowy motocykl chcialbym uzywac glownie do jazdy codziennej w ruchu miejskim,czasami jakis wypad gdzies dalej ale to raczej zadko na chwile obecna.
Punktami ktore sa dla mnie bardzo istotne przy wyborze sa:duza zwrotnosc motocykla,mocny i elastyczny silnik ktory ciagnie od spodu,wygodna pozycja za kierownica.
Jak wczesniej wspomnialem jezdzilem mocnym motocyklem ,dlatego tez istotnym jest dla mnie fakt zeby nowy sprzet sprostal moim oczekiwaniom ,oczywiscie jestem swiadom ze to nie bd to samo ale szukam motocykla ktory bez trudu jak trzeba bedzie wyrwie na kolo ;).Wiem ze suzuki dysponuje 106 km natomiast honda 125 jesli chodzi o moment obrotowy nie ma zbyt wielkiej roznicy.
Druga sprawa to pozycja za kierownica.Niestety nie jezdzilem zadnym z tych motocykli i nie mam porownania ktory jest wygodniejszy i na ktorym ta pozycja jest bardziej wyprostowana ,wydaje mi sie ze na obu jest w miare podobna ale na forum sa napewno ludzie ktorzy jezdzili tymi sprzetami i moga sie wypowiedziec na ten temat .
Biorasc pod uwage wyglad bardzie do gustu przypadlo mi suzuki,ale jesli wiekszosc opini bedzie na plus dla hondy to oczywiwscie wyglad zewnetrzny nie bedzie glownym czynnikeim podczas wyboru motocykla ;).
Jesli ma ktos doswiadczenie na obu tych bikach prosze o podanie jakie jest przyspieszenie dla suzuki a jakie dla hondy i czy ta roznica jest bardzo wyczuwalna.
Z gory dziekuje wszystkim zmotoryzowanym za wszelkie wskazowki i porady.
fazii
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27/8/2015, 13:15
Lokalizacja: Krakow


Postprzez jaroaro » 27/8/2015, 17:24

CB nie jeździłem ale przejechałem się kiedyś gsr i jak mam być szczery to silnik mało elastyczny jak na te pojemność. Gorzej wypadł niż moja 600 więc jeżeli liczysz na mocny i elastyczny silnik to chyba musisz odpuścić Suzi.
Triumph Street Triple
jaroaro
Bywalec
 
Posty: 758
Dołączył(a): 1/6/2012, 12:19
Lokalizacja: siÄ™ biorÄ… wszy


Postprzez fazii » 29/8/2015, 12:45

Jedna opinia to troche malo jak na forum gdzie jest zarejestrowanych ogromna liczba motocyklistow ktorzy napewno maja doswiadczenie z obydwoma motocyklami ktore mnie interesuja,prosze o wiecej opini ,wszelkie wskazowki beda dla mnie bardzo cenne.Jesli ktos mial okazje jezdzic tymi maszynami prosze chociaz napisac czy roznica w mocy jest duza czy znikoma,pozdrawiam
fazii
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27/8/2015, 13:15
Lokalizacja: Krakow



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê