Zobacz wątek - Problem z Suzuki GSX 600 F przy wysokich prędkościach
NAS Analytics TAG

Problem z Suzuki GSX 600 F przy wysokich prędkościach

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Problem z Suzuki GSX 600 F przy wysokich prędkościach

Postprzez redman » 23/8/2015, 11:17

Witam, posiadam suzuki GSX 600 F 98r. 48 tyś 60kw wczoraj rozpędziłem go do 200km/h miał ponad 10 tyś obrotów ale tylko przez chwilę i nagle zaczął tracić prędkość. Próbuje dodać mu gazu nic zero odzewu dopiero jak spadło do 120km/h załapał i znowu mogłem dalej jechać co to może być? Chwilę póżniej znowu tak przy 180km/h ale tylko przez chwilę spadała prędkość. Dodam że pierwszy raz tak go rozpędziłem wcześniej jechałem wolnej i wszystko było ok. Pozdrawiam.
redman
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9/6/2008, 18:12
Lokalizacja: z kosmosu


Postprzez Glenroy » 23/8/2015, 12:03

Paliwa mu trza, albo powietrza brakuje ;). Gaźniki ogarnięte? Filtry wymienione? :)
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU


Postprzez redman » 23/8/2015, 14:09

No właśnie nie wiem dopiero co go kupiłem wszystko sprawdzili, wymienili niby. Dzięki za szybką odpowiedz wybiorę się do nich i powiem co i jak. Dzięki za szybką odpowiedz :) już myślałem że może silnik coś jest nie tak:). Zapewne wyminie filtry bo raczej nie wymienili. Pozdrawiam ;)
redman
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9/6/2008, 18:12
Lokalizacja: z kosmosu

Postprzez Glenroy » 23/8/2015, 19:57

Gdyby z silnikiem było coś nie tak, to w ogóle nie rozpędził by się do danej prędkości, tutaj problemem jest to, że przy wysokiej prędkości obrotowej czegoś brakuje mu w mieszance, pytanie tylko czy paliwa, czy powietrza. Można by też do świec zajrzeć, może mają zły współczynnik cieplny, przegrzewają się i gubią zapłony, równie dobrze mogą być za zimne i nie łapać odpowiedniej temperatury na elektrodach.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez miki1406 » 27/8/2015, 08:11

W tym modelu są dość "niewygodnie" ułożone przewody paliwowe... Może któryś jest przyciśnięty.

Dwa - sprawdź jak motocykl zachowuje się na pozycji PRI. Jak będzie ok, to coś z układem otwierania membrany w kraniku
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice

Postprzez redman » 23/10/2015, 10:12

Witam, sorki że tak długo nie pisałem nie miałem czasu. W końcu jest naprawiony dosyć długo to trwało ale piszę co było może komuś się kiedyś przyda. Na początku został wyczyszczony gaźnik i filtr powietrza niestety bez efektu. Potem pływak w gaźniku po przejażdżce jakby odczuwalna delikatna różnica ale nadal nie dostawał paliwa. Już myślałem że cały gaźnik do wymiany ale w końcu okazało się że spod baku filtr paliwa i membrana to było przyczyną, wymieniona cała część i śmiga aż miło. Dzięki wszystkim za rady i pomoc :) Zaraz śmigam na Belgie. :)


Jeszcze jedno może ktoś wie jak temu zaradzić na luzie nie trzyma równo obrotów tylko delikatnie skaczą wiecie może co to może być?
redman
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9/6/2008, 18:12
Lokalizacja: z kosmosu

Postprzez Glenroy » 23/10/2015, 14:17

redman napisał(a):Jeszcze jedno może ktoś wie jak temu zaradzić na luzie nie trzyma równo obrotów tylko delikatnie skaczą wiecie może co to może być?


Pewnie synchronizację gaźników trzeba by my zrobić :)
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości




na górê