Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Ruszasz na wyprawę dookoła świata?...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Ruszasz na wyprawę dookoła świata?...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Ruszasz na wyprawę dookoła świata?...

Postprzez Åšcigacz » 24/8/2015, 14:48

Dyskusja na temat: Ruszasz na wyprawę dookoła świata? Omijaj Polskę
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Ruszasz na wyprawę dookoła świata? Omijaj Polskę
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 24/8/2015, 14:48

"Do chwili obecnej nie udało się odnaleźć złodzieji."

Brawo, panJie redaktorze, brawo.<br><hr>apoc
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 24/8/2015, 14:57

Komentatorzy napisał(a):"Do chwili obecnej nie udało się odnaleźć złodzieji."

Brawo, panJie redaktorze, brawo.<br><hr>apoc<br>
Jak to dobrze mieć tak czujnych czytelników :) Poprawione, dzięki!<br><hr>Manhatan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/8/2015, 15:25

To tak samo z "zagranicą" niech mnie ktoś poprawi, ale mówi/piszę się chyba "wróciłem z zagranicy" ale "panuje za granicą" ?

Tylko nie wiem czy istotą art. jest szlifowanie poprawnej pisowni czy fakt ubolewania, że u nas w kraju katolickim, gdzie jednym z przykazań jest "nie kradnij" skroili gościa na ok 50k ?<br><hr>Valhalla
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/8/2015, 15:29

Komentatorzy napisał(a):To tak samo z "zagranicą" niech mnie ktoś poprawi, ale mówi/piszę się chyba "wróciłem z zagranicy" ale "panuje za granicą" ?

Tylko nie wiem czy istotą art. jest szlifowanie poprawnej pisowni czy fakt ubolewania, że u nas w kraju katolickim, gdzie jednym z przykazań jest "nie kradnij" skroili gościa na ok 50k ?<br><hr>Valhalla<br>
...pisze siÄ™

źdźbło u kogoś widać a belki w własnym....<br><hr>Valhalla
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/8/2015, 16:32

chłop przeoczył napis jak wjeżdżal z napisem ZlodziejoLand, swoją drogą zostawić kluczyki w stacyjce to nawet w Kanadzie czy Stanach w motocyklach nikt tego nie robi.<br><hr>klopsior
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/8/2015, 16:41

Ruszasz na wyprawę dookoła świata? Wyjmuj kluczyki ze stacyjki na postojach.
Powyższy artykuł jest dość tendencyjny. Nie wiadomo przecież czy Kanadyjczyk został okradziony przez Polaków, a inna rzecz, że wykazał się dużą nieodpowiedzialnością. Zdradzę wam sekret, że złodzieje zdarzają się wszędzie i zamiast odczuwać wstyd, powinna to być raczej duma z faktu, iż od razu znalazł się rodak gotowy do życzliwej pomocy w trudnej sytuacji.<br><hr>xalor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/8/2015, 19:02

jebana polska same zlodziejasy ;)(<br><hr>;lolaa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/8/2015, 19:43

Nie wiem o co chodzi z tymi kluczami w motocyklu (chociaż ja akurat jestem świeżakiem, więc może jeszcze się ogarnę), ale już trzy razy zostawiłem kluczyk w stacyjce, co w samochodzie nie zdarzyło mi się przez 6 lat ani razu ;) Na szczęście dwa razy pod pracą (teren zamknięty), a raz pod blokiem - zawsze po wypakowaniu gratów się zorientowałem i wróciłem. Wystarczy kurczę zrobić coś w innej kolejności (np. coś mnie rozproszyło, i zająłem się najpierw blokadą a potem kufrem, zamiast odwrotnie), i już można zapomnieć. Dlatego teraz wyrabiam sobie odruch wyjmowania kluczyka ze stacyjki i chowania go do kieszeni, zanim zacznę robić cokolwiek innego ;)
Zresztą to się po prostu zdarza, była ostatnio na FB podobna historia: <a href="https://goo.gl/rB1gN0" target="blank" class="link" rel="nofollow">https://goo.gl/rB1gN0</a>
Krótko mówiąc, nie ma co hejtować, może się przytrafić.<br><hr>Zhirrzh
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/8/2015, 20:10

Komentatorzy napisał(a):To tak samo z "zagranicą" niech mnie ktoś poprawi, ale mówi/piszę się chyba "wróciłem z zagranicy" ale "panuje za granicą" ?

Tylko nie wiem czy istotą art. jest szlifowanie poprawnej pisowni czy fakt ubolewania, że u nas w kraju katolickim, gdzie jednym z przykazań jest "nie kradnij" skroili gościa na ok 50k ?<br><hr>Valhalla<br>
"zagranica" stało się takim abstrakcyjnym pojęciem okreslającym wszystko co jest za granicą. Poprawnie jest "wrócić zza granicy" jednak "zagranica" tak wdarła się do potocznego polskiego że też uznawana jest za poprawną. To tak jakby kraje "zachodnie" nazwać (krajami) za żelazną kurtyną, i mówić np. "wróciłem z zażelaznąkurtyny".<br><hr>steniek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/8/2015, 20:23

Komentatorzy napisał(a):To tak samo z "zagranicą" niech mnie ktoś poprawi, ale mówi/piszę się chyba "wróciłem z zagranicy" ale "panuje za granicą" ?

Tylko nie wiem czy istotą art. jest szlifowanie poprawnej pisowni czy fakt ubolewania, że u nas w kraju katolickim, gdzie jednym z przykazań jest "nie kradnij" skroili gościa na ok 50k ?<br><hr>Valhalla<br>
Komentatorzy napisał(a):...pisze się

źdźbło u kogoś widać a belki w własnym....<br><hr>Valhalla<br>
powinno być "we własnym..."<br><hr>S.H.O
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/8/2015, 09:12

Idac tym tropem powinno sie omijac wszystkie kraje europy zachodniej, gdzie w duzych miastach kradzieze sa na porzadku dziennym, popelnil blad zostawiajac kluczyk w stacyjce.<br><hr>Jb
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/8/2015, 11:56

Komentatorzy napisał(a):Nie wiem o co chodzi z tymi kluczami w motocyklu (chociaż ja akurat jestem świeżakiem, więc może jeszcze się ogarnę), ale już trzy razy zostawiłem kluczyk w stacyjce, co w samochodzie nie zdarzyło mi się przez 6 lat ani razu ;) Na szczęście dwa razy pod pracą (teren zamknięty), a raz pod blokiem - zawsze po wypakowaniu gratów się zorientowałem i wróciłem. Wystarczy kurczę zrobić coś w innej kolejności (np. coś mnie rozproszyło, i zająłem się najpierw blokadą a potem kufrem, zamiast odwrotnie), i już można zapomnieć. Dlatego teraz wyrabiam sobie odruch wyjmowania kluczyka ze stacyjki i chowania go do kieszeni, zanim zacznę robić cokolwiek innego ;)
Zresztą to się po prostu zdarza, była ostatnio na FB podobna historia: <a href="https://goo.gl/rB1gN0" target="blank" class="link" rel="nofollow">https://goo.gl/rB1gN0</a>
Krótko mówiąc, nie ma co hejtować, może się przytrafić.<br><hr>Zhirrzh<br>
Ej, ja też tak mam... W samochodzie jest odruch, że wyjmujesz ze stacyjki jak wysiadasz, tj. wstajesz z fotela. Na motocyklu chyba niema "wysiadania" bo nawet podczas jazdy wielokrotnie zmieniasz pozycję, ale to tylko moje domysły.<br><hr>Michał
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/8/2015, 15:52

Komentatorzy napisał(a):Nie wiem o co chodzi z tymi kluczami w motocyklu (chociaż ja akurat jestem świeżakiem, więc może jeszcze się ogarnę), ale już trzy razy zostawiłem kluczyk w stacyjce, co w samochodzie nie zdarzyło mi się przez 6 lat ani razu ;) Na szczęście dwa razy pod pracą (teren zamknięty), a raz pod blokiem - zawsze po wypakowaniu gratów się zorientowałem i wróciłem. Wystarczy kurczę zrobić coś w innej kolejności (np. coś mnie rozproszyło, i zająłem się najpierw blokadą a potem kufrem, zamiast odwrotnie), i już można zapomnieć. Dlatego teraz wyrabiam sobie odruch wyjmowania kluczyka ze stacyjki i chowania go do kieszeni, zanim zacznę robić cokolwiek innego ;)
Zresztą to się po prostu zdarza, była ostatnio na FB podobna historia: <a href="https://goo.gl/rB1gN0" target="blank" class="link" rel="nofollow">https://goo.gl/rB1gN0</a>
Krótko mówiąc, nie ma co hejtować, może się przytrafić.<br><hr>Zhirrzh<br>
nowsze samochody przypominają sygnałem dźwiękowym, jak otwierasz drzwi a kluczyk jeszcze w stacyjce. <br><hr>sojers1
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/8/2015, 15:57

Tytuł powinien brzmieć:
Ruszasz na wyprawę dookoła świata? Jedź koniecznie przez Polskę bo tu są ludzie którzy nawet jak zrobisz głupotę to Ci pomogą

Tak beznadziejnego tytułu dawno nie widziałem, tym bardziej że nijak nie pasuje do treści. Jeszcze jakby normalnie zabezpieczył motocykl i mimo wszystko by mu podprowadzili to może bym zrozumiał. Ale jestem przekonany, że motocykl z kluczykiem w środku zginąłby równie szybko w wielu innych krajach (a nawet w Kanadzie), nie tylko w Polsce. Oczywiście szkoda chłopaka, bo może mieć problem z uzyskaniem odszkodowania z AC (jeśli takowe miał), ale to nie powód żeby dowalać naszemu krajowi.<br><hr>sojers1
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/10/2015, 11:33

Tragedia ;-( Kluczyk, nie kluczyk, chłop realizował piekną sprawę. Podróż dookoła świata a tu takie coś.<br><hr>Citizen
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê