Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Prezentacja nowego modelu nawigacji...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Prezentacja nowego modelu nawigacji...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Prezentacja nowego modelu nawigacji...

Postprzez Åšcigacz » 22/5/2015, 22:09

Dyskusja na temat: Prezentacja nowego modelu nawigacji TomTom Rider 400
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Prezentacja nowego modelu nawigacji TomTom Rider 400
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 22/5/2015, 22:09

Bardzo fajny nawigator. Kształt kompaktowy, dużo opcji przydatnych biker'om. Fakt, trochę kasy trzeba dać ale jeśli ktoś planuje trasy poza granicami kraju to nie można lepiej wybrać. Pozdr<br><hr>Olek Ptyś
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 23/5/2015, 15:49

Miałem kupować tomtoma ale po dłuższych przemyśleniach i testach zmieniałem zdanie.
Dla mnie nawigacja dla motocyklisty powinna być tylko w formie głosowej. Po co w motocyklu monitor na który i tak nię będe patrzył a tym bardziej zmieniał coś w trakcie jazdy. Przecież to jest niebezpieczne. Wydaję mi się że jak chcę coś zmienić to i tak trzeba się zatrzymać więc traci to dla mnie sens.

U mnie nawigacja wygląda następująco :)

Sony Xperia Z2 + wgrana nawigacja (tomtom, automapa...co kto lubi) + zwykłe słuchawki.
Planuję trasę, uruchamiam nawigację, telefon w kieszeni w kurtce, słuchawki do uszu i można jechać :)
W telefonie mam włączony tylko GPS i ekran jest wyłączony - nawigacja działa w tle.
Nie wiem jak z innymi telefonami ale mi po 3 godzinach jazdy wzięło 3% baterii.

Polecam takÄ… konfiguracjÄ™ :)<br><hr>Spider33
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/5/2015, 21:55

A próbowałeś tak zrobić trasę za granicę? Ja też miałem takie spojrzenie na sprawę, i też próbowałe z xperia z. Robiąc trasę z Włoch zdecydowałem się na tomtom ridera. Długo odkładałem decyzję, noi kasę. Teraz widzę że to była dobra i rozsądna decyzja. Jeśli robisz trasy po okolicy to xperia spoko. Ale trasa za granicę może cię zaskoczyć. xperia un świetny tel ale jak każdy tel na włączonej nawigacji po jakimś czasie się grzeje i wyłącza. Pozdr ;-)<br><hr>Olek Ptyś
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/8/2015, 10:03

Komentatorzy napisał(a):Miałem kupować tomtoma ale po dłuższych przemyśleniach i testach zmieniałem zdanie.
Dla mnie nawigacja dla motocyklisty powinna być tylko w formie głosowej. Po co w motocyklu monitor na który i tak nię będe patrzył a tym bardziej zmieniał coś w trakcie jazdy. Przecież to jest niebezpieczne. Wydaję mi się że jak chcę coś zmienić to i tak trzeba się zatrzymać więc traci to dla mnie sens.

U mnie nawigacja wygląda następująco :)

Sony Xperia Z2 + wgrana nawigacja (tomtom, automapa...co kto lubi) + zwykłe słuchawki.
Planuję trasę, uruchamiam nawigację, telefon w kieszeni w kurtce, słuchawki do uszu i można jechać :)
W telefonie mam włączony tylko GPS i ekran jest wyłączony - nawigacja działa w tle.
Nie wiem jak z innymi telefonami ale mi po 3 godzinach jazdy wzięło 3% baterii.

Polecam takÄ… konfiguracjÄ™ :)<br><hr>Spider33<br>
Po trzech godzinach 3% baterii? Większej bzdury nie czytałem...<br><hr>Artur
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê