Zobacz wÄ…tek - Folia na bak
NAS Analytics TAG

Folia na bak

O wszystkim
_________

Folia na bak

Postprzez Matulek » 18/8/2015, 06:36

Cześć. Miałem jakiś czas temu wypadek na Hondzie CBF 125. Uległ uszkodzeniu m.in. bak, który zostanie pomalowany. Mam problem taki, że oryginalne naklejki kosztują 260zł, a zamienniki 160zł. Postanowiłem kupić folie i samemu wyciąć. Teraz takie pytanie jaką kupić folię? Jest taka opcja, aby w agencji reklamy mi wycieli (coś obiło mi się o uszy)?
Matulek
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20/5/2015, 06:42
Lokalizacja: Chynów


Postprzez Matulek » 18/8/2015, 14:09

Gdy będę malował bak, naklejki trzeba odleić z niego i zastąpić nowymi.
Matulek
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20/5/2015, 06:42
Lokalizacja: Chynów


Postprzez SpeedyGonzales » 18/8/2015, 21:24

Są firmy które dorabiają naklejki. Miałem sprzęt z włoch, z jednej strony naklejka blada więc szukałem opcji zamiennika bo za głupie logo org dużo krzyczą. Mi dorobili ale trochę spartolili robotę, czcionka oryginalna ale wymiary ok centymetra mniejsze i inny odcień.
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG

Postprzez Vergon » 18/8/2015, 21:50

Każda firma robiąca reklamy Ci to wytnie. Musisz tylko mieć to logo czy napis w grafice wektorowej. Jak nie będziesz miał w wektorach to możesz im zanieść zwykłą grafikę np. w jpg a oni Ci to przerobią na wektory, ale mogą sobie za to policzyć parę groszy w zależności od ilości pracy jaka ich czeka.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kamool » 21/8/2015, 15:01

Jeśli chcesz to początkiem września (aktualnie jestem za granicą, a na laptopie ta praca zajęłaby mi znacznie dłużej) sam mogę Ci dorobić takie naklejki. Wystarczy, że stronę po której naklejki są nie uszkodzone przykleisz taśmę maskującą (malarską, papierową, każdy to inaczej nazywa), odrysujesz kształt naklejki, nakleisz to na jakiś kolorowy papier a następnie zeskanujesz. Taki skan 1:1 mi wyślesz a ja z tego zrobię Ci szablon wektorowy (oczywiście z np. lewej strony zrobię prawą, spokojnie :)), wyślę Ci, a Ty z tym plikiem powędrujesz do agencji reklamowej która już Ci to za grosze wydrukuje. Jeśli jesteś zainteresowany to napisz do mnie na PW swojego maila, a ja do Ciebie 1 września napiszę.
Kamool
Świeżak
 
Posty: 142
Dołączył(a): 1/5/2013, 11:35



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê