Zobacz wÄ…tek - Zlamany obojczyk w Londynie
NAS Analytics TAG

Zlamany obojczyk w Londynie

O wszystkim
_________

Zlamany obojczyk w Londynie

Postprzez tomalo77 » 15/8/2015, 01:04

Witam

Mam pytanko jakie macie doswiadczenia po zlamaniu obojczyka. Ja od wypadku musze czekac na wizyte u ortopedy 12 dni czy to nie za dlugo ?
Ps ktos kto mial doswiadczenie z brytyjska sluzba zdrowia szybko nabiera pokory do polskiej sluzby zdrowia.
Natomiast duze pochwaly dla brytyjskiej policji, bardzo rowne chlopaki 50 min czekalem na karetke i tak lezalem na ulicy, policjanci mi trzymali glowe nieruchomo co chwila sie zmieniali bo im rece cierply, non stop nawijali ze mna zebym nie stracil przytomnosci, nie badali mnie na alkohol nie zadawali zbednych pytan dotyczacych wypadku w tej chwili dla nich priorytetem bylo ratowanie mnie a nie stresowanie. lata swietlne miedzy Polska policja
tomalo77
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6/5/2015, 10:42
Lokalizacja: London


Postprzez Fugu » 15/8/2015, 08:11

12 dni to zdecydowanie za dlugo. Idz do szpitala - nie musisz robic tego stacjonarnie.
Avatar użytkownika
Fugu
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2115
Dołączył(a): 5/1/2014, 21:28


Postprzez tomalo77 » 18/8/2015, 14:07

dzieki za odpowiedz, mialem w koncu w wizyte u ortopedy w szpitalu, niestety nie jest tak pieknie jak myslalem, potrzebana bedzie operacja i wstawienie plytki zeby poskladac obojczyk
tomalo77
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6/5/2015, 10:42
Lokalizacja: London



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości




na górê