Zobacz wątek - Wypożyczalnia samochodów w Bydgoszczy?
NAS Analytics TAG

Wypożyczalnia samochodów w Bydgoszczy?

O wszystkim
_________

Wypożyczalnia samochodów w Bydgoszczy?

Postprzez Ajss » 9/8/2015, 23:28

Potrzebuję samochodu na 5 dni w Bydgoszczy, korzystał ktoś z wypożyczalni w Bydgoszczy. Jakie miejsca mają dobre opinie i rozsądny cennik? Ja jak na razie widzę że Ford Focus 1.6 to taka najrozsądniejsza decyzja będzie, za tą cenę nie ma nic ciekawszego...

Patrzałem na sieciówki ogólnie, ale też zauważyłem taki serwis jak beecar w którym można wypożyczyć samochód od prywatnej osoby. Tylko nie wiem czy taki pomysł jest dobry, bo my osobiście nigdy nie korzystaliśmy z takiego serwisu.


Budżet: 150zł za dzień max.

Ponieważ ja jestem jeszcze młodym kierowcą mi większość wypożyczalni by odmówiło, ale na szczęście ojciec ma z 10 lat zniżek jak nie lepiej. Tylko pytanie brzmi, czy podczas gdy samochód jest wypożyczony przez mojego ojca też mogę kierować? Mam prawojazdy kategorii B więc z tym nie ma problemu, tylko jak to wygląda podczas gdy np. Policja mnie zatrzyma? Trochę kilometrów trzeba będzie zrobić po Polsce, więc plan jest taki żeby się zmieniać za kółkiem by druga osoba mogła sobie odpocząć w międzyczasie.


A właśnie jeszcze wiem że salony wypożyczają samochody na np 4-5 dni, są to samochody demo dla zainteresowanych 'potencjalnych' klientów. Bynajmniej w Anglii, jest możliwość takiego wypożyczenia bez kosztów tylko trzeba odstawić z samochód z taką samą ilością paliwa z jaką się dostało a gdy kupujemy samochód wtedy ten koszt już nas nie obowiązuje. Mój ojciec tak kiedyś właśnie Honde Accord wypożyczył z salonu gdzie serwisował samochód, chciał na 2 dni a zaoferowali mu 5. Tylko nie wiem czy w Polsce na takie coś salony się zgadzają czy też pozwalają na wzięcie samochodu demo na dłuższy okres?
Ajss
Świeżak
 
Posty: 125
Dołączył(a): 4/5/2015, 15:38


Postprzez Ajss » 10/8/2015, 22:15

Avis bodajże ma wypożyczalnie na lotnisku? A jeśli mogę zapytać, to na ile dni wziąłeś samochód i ile cię to kosztowało? A jeszcze jaki samochód wypożyczyłeś?
Ajss
Świeżak
 
Posty: 125
Dołączył(a): 4/5/2015, 15:38


Re: Wypożyczalnia samochodów w Bydgoszczy?

Postprzez damko » 13/3/2018, 09:15

Wypożyczalnia aut CAR-PEDAŁ.PL ostatnio miała fajne, zimowe promocje.

Wymoderowano link, leci nagroda za odkopywanie tematów i reklamę. /Glenroy
damko
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13/3/2018, 09:10
Lokalizacja: Radom



Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na gr