Zobacz wÄ…tek - Yamaha FZX 750 czy Honda Magna 1100 V65
NAS Analytics TAG

Yamaha FZX 750 czy Honda Magna 1100 V65

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Yamaha FZX 750 czy Honda Magna 1100 V65

Postprzez Qeentus » 2/8/2015, 12:42

Ostatnio zaczęły mi sie podobać tego typu "Mad maxowe" wynalazki :P Więc postanowiłem, ze do pary dla mojego gixa sobie cos takiego kupie aby od niedzieli polatac sobie w innym stylu, acz kolwiek dalej z niezłym pierdolnieciem, wiecie o co chodzi :) Tylko mało jest informacji na temat tych motocykli, może ktoś z Was cos wie na temat tych sprzętów, który lepiej jest wybrać.
Avatar użytkownika
Qeentus
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 8/9/2014, 10:32
Lokalizacja: Polska


Postprzez skidmarks » 3/8/2015, 19:34

Jest problem bo motocykle w Polsce mało popularne. Pomocy w sprawie FZX 750 musiałbyś poszukac na zagranicznych stronach. Poza tym bardziej interesujaca jest dla mnie Yamaha. Nazwana kiedyś małym VMAXem
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski


Postprzez Croowab » 5/8/2015, 18:50

Mój kolega śmiga na mini v-maxie.
Co prawda średni z niego biker ale motocyklem jest zachwycony. Jak dla niego mocy w sam raz, idzie dobrze z dołu i calkiem wygodnie na trasie.
Minus tego, źe moto mało spotykane. Co prawda oprócz standardowych przegładowych spraw nic złego się w nim nie dzieje a moto ma z 88.
Osobiscie średnio mi się podoba.
Avatar użytkownika
Croowab
Bywalec
 
Posty: 755
Dołączył(a): 12/6/2013, 19:51



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê