Zobacz wątek - Gs 500 na sam początek że względu na fundusze
NAS Analytics TAG

Gs 500 na sam początek że względu na fundusze

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Gs 500 na sam początek że względu na fundusze

Postprzez Escape » 2/8/2015, 00:10

Siemanko
Sprawdzał ktoś ten sprzęt z podkarpacia?
Cena: 3 700 zł
Kod: Zaznacz cały
http://olx.pl/oferta/suzuki-gs500-kat-a2-CID5-ID8mIcf.html#2e92db6e5f


Witam, mam do sprzedania jedynÄ… w swoim rodzaju Suzuki GS500.
Motocykl został w profesjonalny sposób przerobiony jeszcze w niemczech zanim został sprowadzony do polski.
Założona została tylna podwójna lampa LED, przednia lampa została zastąpiona również podwódnymi reflektorami.
Stary licznik został zmieniony na cyfrowy firmy ,,Koso''
Zmieniona została również kierownica która jest o wiele wygodniejsza od oryginalnej.
Opłaty aktualne jeszcze długo, przegląd techniczny do 25 grudnia 2015 zaś OC do 20 czerwca 2016r
Opony w świetnym stanie. Założony tłumik sportowy tłumik o basowym pomruku firmy FUTURE.
Położony również piękny lakier który wyróznia go z tłumu.
Zapraszam do kupna oraz jazdy testowej, przyjedziesz a na pewno nie pożałujesz.DO motocykla dorzucam kurtke Revit oraz kask
Motocykl na prawde wart swojej ceny.
Na wszelkie pytania odpowiem drogą telefoniczną, jeśli nie odbieram spróbuj chwile później (praca)
Zapraszam i pozdrawiam.Uwaga jeżeli nie możecie sie dodzwonić wpiszcie kierunkowy do Niemiec +49 i numer !
Escape
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 28/3/2012, 22:34


Postprzez Tristello » 4/8/2015, 12:15

Nie sprawdzałem ale jeśli chcesz moge zasięgnąć w weekend porady bo akurat bede w tej miejscowości :)
Avatar użytkownika
Tristello
Świeżak
 
Posty: 351
Dołączył(a): 23/10/2014, 09:41
Lokalizacja: RKR


Postprzez Escape » 4/8/2015, 13:24

@Tristello
Bardzo chętnie i bardzo byś mi pomógł :D
Ja mam Odległość drogowa: 84.775 km a nie chciałbym pojechać aha dobra jadę do domu.
Escape
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 28/3/2012, 22:34

Postprzez Tristello » 5/8/2015, 18:58

ja mam coś około 200 ale że akurat będę nocował tam u rodziny to obczaję go i w niedziele albo poniedziałek napiszę co i jak ;)
Avatar użytkownika
Tristello
Świeżak
 
Posty: 351
Dołączył(a): 23/10/2014, 09:41
Lokalizacja: RKR

Postprzez ChaoticBiker » 6/8/2015, 04:43

Tak patrzac po zdjeciach....
"profesjonalnie przerobiony" czyli byl roztrzaskany i zostal poskladany na najtanszych mozliwych chinskich czesciach.

Ta "podwojna lampa" to najtansza lampa typu streetfighter jaka mozna kupic na e-bay.
ta kierownica "wygodniejsza od oryginalu" to rowniez chinski import, rowniez najtansze co sie da znalezc
Lusterka - ta sama historia
tylne LED - rowniez chiny, rowniez najtansza opcja.
Tylko ten licznik KOSO... nie tam ze to jakas gorna polka, absolutnie, ale chyba jedyna rzecz, ktora nie jest tansza od oryginalnych czesci (ale tez niewiele drozsza).


Ktos pozalowal na oryginalne elementy, i jeszcze to malowanie.... Jestem niemalze pewny ze motocykl nalezal do jakiegos turka albo rumuna.

Cooo nie zmienia faktu, ze silniki w tych sprzetach sa nie do zajechania, jak nie dymi i nie halasuje to targowac cene i brac
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh

Postprzez Escape » 6/8/2015, 17:56

Ciekawe czy chociaż prosto się prowadzi i nie znosi go na zakrętach bo takiego to na pewno nie kupię.
Escape
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 28/3/2012, 22:34

Postprzez Tristello » 9/8/2015, 12:26

Byłem widziałem, jeździłem.
ZacznÄ™ od kwestii technicznej:
Moto nie miał problemów z odpaleniem, nie był też zagrzany. Silnik nie wydawał jakiś niepokojących dźwięków, był troszkę głośniejszy od mojego ale żadnych metalicznych stuków czy też ocierania. Te silniki po prostu są troche głośniejsze.
Przy puszczeniu kierownicy tak około 90 km/h, troszkę ściągało w prawo ale to może być wina źle wyprofilowanego asfaltu lub zle naciągniętego łańcucha. Wystarczyło troszke tułów przechylić w lewo, aby skorygować. Uważam że rama jest prosta, główka ramy też jest ok.
Jedyne do czego mógłbym się przyczepić od kwestii technicznej to sprzęgło wydawało mi się że nie do końca wysprzęgla. Gdy wrzuciło się bieg to czuć było że moto już troche do przodu jedzie mimo iż sprzęgło jest wciśnięte, co prawda stojąc stopami na ziemi można było spokojnie go trzymać, wnioskuje ze jest to do wyregulowania.
Napęd jeszcze około połowy naciągu, ale łańcuch strasznie zaniedbany i głośny. Klocki jeszcze przyzwoite myślę że na ten sezon wystarczą, na przedniej tarczy trochę rant wyczuwalny ale nie ma tragedii, spokojnie można jeszcze kilka-kilkanaście tys km nabić.

Teraz kwestia wyglÄ…du:
Według mnie jedna wielka tandeta, na zdjęciach lakier wygląda pięknie ale w rzeczywistości jest porysowany na baku od góry, lewy za dupek pod światło jakieś takie dziwne refleksy ma. Gdzieniegdzie jakaś rysa, można porównać ten lakier do lakieru na moim Gs'ie (rocznik 94), więc jak na świeżo malowane to jest słabo.
Licznik fajny aczkolwiek te kontrolki są tak samo słabo czytelne jak oryginalne w GSie.
Lampa na długich coś tam dawała ale na krótkich nawet nie odbijała się w samochodzie (było po południu więc nie sprawdziłem jak na drodze), btw wydaje mi się że w nocy to nie będzie zdawało egzaminu.
Tak jak ktoś napisał części są słabej jakości, sety wydaja sie bardzo miękkie, ze można by je złamać stając na nich.
To co mi się spodobało to kierownica, wymusza wygodniejsza pozycje niz standardowe clipony, ale to odczucie subiektywne (chyba sam zamontuje takie coś xD). Do tego fajny tumnik, podoba mi sie jego głos, zmienia trochę wrażenie ale to pewnie też subiektywne (jeżdżę na wybebeszonym seryjnym tumniku, odgłos podobny do traktora :D) , wiec to pozostawiam do własnej oceny.

Reasumując, technicznie nie jest to nowy moto swoje ma przejechane, ale nie jest to też szrot. Dołożyć troche do niego pewnie będzie trzeba. Może regulacja zaworów, gaźników itd. Aaa jedna laga troche wilgotna.
Natomiast wygląd to kwestia indywidualna, jak dla mnie beznadziejny, nie kupiłbym takiego moto, nie ten kolor, tanie chińskie części, widać to dosyć dosadnie i ogólnie nie przypadł mi do gustu, no ale jak wiadomo o gustach sie nie dyskutuje.

Ps. Jesli czegoś nie poruszyłem a interesuje Cie to, to napisz PW albo tutaj.
Ps2. Przepraszam za błedy
Avatar użytkownika
Tristello
Świeżak
 
Posty: 351
Dołączył(a): 23/10/2014, 09:41
Lokalizacja: RKR

Postprzez Escape » 16/8/2015, 12:05

@Tristello
Dzięki kolego, jak mam do niego dokładać to wolę nie kupować.
A zależy mi też, żeby w nocy coś widzieć a nie jechać na ślepaka.
Poszukam cebry w takim wypadku jak wpadnÄ… fundusze.

Jeszcze raz dzięki i Życzę Wszystkim Miłego dnia :)
Escape
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 28/3/2012, 22:34



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości




na górê