Zobacz wÄ…tek - Suzuki DR 125 97' - Wycena ?
NAS Analytics TAG

Suzuki DR 125 97' - Wycena ?

Enduro, Cross
_________

Suzuki DR 125 97' - Wycena ?

Postprzez Lanori » 1/8/2015, 17:33

Z góry przepraszam jeżeli zły dział, ale naprawdę zęby bym sobie prędzej zjadł niż bym doszedł do tego w którym powinienem temat umieścić. :lol:

Witam, pisałem już kilka postów odnośnie DR 125 ale cała sprawa wygląda tak, że owa DR'ka stała sobie w w starej szopie zapomniana przez świat :D Wyglądała jak tragedia, nie paliła, siedzenie było podarte klamki połamane zbiornik powgniatany. I w związku z tym, że nie miałem nic innego na głowie oprócz drugiego motocykla, postanowiłem, że własnymi siłami i środkami finansowymi doprowadzę ją do dobrego stanu. Moto pali jeździ zarejestrowane, ubezpieczone itd. W ciągu ostatnich 2 miesięcy w małej drce wymieniłem:

-klamki
-linkÄ™ gazu
-linkę sprzęgła
-przednie koło
-pomalowałem ramę
-obszyłem siedzenie
-założyłem nowy zbiornik
-nasmarowałem i naciągnąłem łańcuch
-nowe klocki hamulcowe

w związku z tym, że miała ona być dla mojego młodszego siostrzeńca, który chciał zacząć przygodę z moto, a bardzo namawiał mnie czy nie mógłbym tego zrobić, wymieniłem również błotnik z tyłu, założyłem lampkę wraz z mocowaniem tablicy w kwestii kosmetycznej (na zdj jeszcze nie ma) ma on również nowe manetki oraz handbary

w kwestii mechanicznej. Motocykl jest po kapitalnym remoncie, mianowicie dokładnie wczoraj poskładałem go do kupy zrobione są:

-nowe uszczelki w całym silniku
-regeneracja głowicy
-szlif razem z nowym tłokiem
-wyregulowane zawory
-wyregulowany gaźnik z nową membraną
-zrobione krzywki zaworowe
-uszczelniony wydech

ma on teraz również założoną nowe opony (jakieś tam kostki od znajomego który lata po torze)

W drce trochę skrzypi tylnia zawiecha, ale to chyba kwestia lat a ja nie mam zmiaru kupować nowego amortyzatora :/ A no i wkład w lince od ślimaka poszedł (nie wiem jak dawno temu xd) ale zatrzymała się na 26k przebiegu.


I tutaj moje pytanie, ponieważ wszystkie plany zostały wywrócone do góry nogami, a z motocyklem nie pozostaje mi nic innego do roboty jak go sprzedać. Jeżeli ktoś ma pojęcie na ten temat, jak myślicie za ile powinienem go wystawić, po na prawdę nie specjalnie ogarniam ile może to być teraz warte :/ A w sumie to potrzebuję gotówki

Obrazek
Obrazek
Lanori
Świeżak
 
Posty: 42
Dołączył(a): 17/9/2014, 14:09


Postprzez braaaap » 1/8/2015, 17:50

Faktycznie ciężki orzech do zgryzienia. Generalnie masz doiwestowane moto ,tym bardziej że można nim latać na kat.b to też podnosi nieco wartość moto.najlepszym rozwiązaniem zebys popatrzył na spokojnie na stronach ogłoszeniowych np olx.pl i zobacz po ile takie cudenka chodzą.Powodzenia
Four Stroke Power ! :-)

Husaberg fe 501

&

Mz Etz 251
Avatar użytkownika
braaaap
Świeżak
 
Posty: 366
Dołączył(a): 25/11/2014, 12:19
Lokalizacja: Zielona Góra


Postprzez henio12323 » 1/8/2015, 18:06

szczerze mówiac wycena na forum jest o tylek porozbijać chyba że ktos od pół roku siedzi np w DRkach i śledzi non stop rynek.

ja jak co chwile obserowałem swojego ktma to ceny skakały, raz drozsze raz tansze. ostatecznie przy sprzedazy zawsze sugeruje sie tym co stoi aktualnie w aukcjach. jak masz 20 akcji za 3000 zł a ty myslisz że warty jest 3500 ( przykładowo ) to zapomnij że sprzedasz. z kolei czasami bywa odwrotnie stawiasz na wartosc 3500 a wiekszosc aukcji podbita pod 4000 zł wtedy sprzedasz szybko. obserwuj co sie dzieje i daj adekwatną do stanu rynkowego cene
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê