Zobacz wątek - Czekać rok na motocykl, czy kupić motorower już teraz.
NAS Analytics TAG

Czekać rok na motocykl, czy kupić motorower już teraz.

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Czekać rok na motocykl, czy kupić motorower już teraz.

Postprzez Ksared » 24/7/2015, 21:03

Witam. Z góry przepraszam, jeśli piszę w złym dziale.
Chciałem się spytać co byście zrobili na moim miejscu.
Otóż posiadam obecnie skuter Peugeot Jet Force C-tech 50cmm. Mam już go, delikatnie mówiąc dość, więc postanowiłem go, jeszcze w tym roku, sprzedać. W następnym roku będę robił prawo jazdy kategorii A. I tutaj mam dylemat. Czy po sprzedaży kibla, kupić motorower przypominający motocykl (coś typu Junak 901) i przerobić go za rok na 125, lub sprzedać i kupić motocykl, czy może poczekać ten rok bez żadnego jednośladu, zdać prawko i kupić jakąś maszynę na A2?
Co byście zrobili na moim miejscu? Macie jakieś rady?
Pozdrawiam, LWG!
Ksared
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24/7/2015, 20:53


Postprzez Rafixen » 25/7/2015, 11:21

Ja na Twoim miejscu zostawiłbym sobie ten "kibel" jeszcze na ten sezon żeby nie zostać całkowicie bez jednośladu i dopiero po zdaniu prawka kupił sobie coś na A2 :D
Serce bije w tempie obrotów maszyny :)
Rafixen
Świeżak
 
Posty: 73
Dołączył(a): 7/6/2013, 20:38
Lokalizacja: Okolice Krasnegostawu


Postprzez matlis » 22/8/2015, 00:15

Ja bym poczekał jeszcze ten rok i nie kupował zadnego Junaka ani nic podobnego. Kupisz jakies 125 ccm a za rok bedziesz załowac i szukac moto. Do konca roku dużo juz nie zostało :) a na drugi rok jakas 600. Ja zaczynałem od GSR 600 98PS z 2007 roku, super moto dla poczatkujacych
matlis
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21/8/2015, 20:22
Lokalizacja: Bayern

Postprzez SkoQ » 22/8/2015, 07:14

Też bym już przebiedował.
China production kupisz pewnie nowe, używka za rok będzie kosztować jakieś drobne, i będzie w bardzo słabym stanie, bo to chińszczyzna. Utopisz kasę która przyda się na ubranie na następnego szpeja, skoro nie obudziłeś się dwa lata temu żeby robić kategorię, to teraz bym to już olał, rok jakoś przeżyjesz, odkładaj na szpeja.
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê