Zobacz wÄ…tek - Yamaha DT 50R 1996r problem
NAS Analytics TAG

Yamaha DT 50R 1996r problem

i inne małe pojemności
_________

Yamaha DT 50R 1996r problem

Postprzez Nevir » 16/7/2015, 13:36

Witam, miesiąc temu zakupiłem yamahe DT 50r 1996r. Jej v-max wynosił tylko 55km/h po prostej, wnioskuje, że dyfuzor i tłumik jest zblokowany. Nie w tym problem, nie dawno zdjąłem cały gaźnik - wyczyściłem wszystkie dysze itp. Odpaliłem motor, zacząłem regulacje gdy silnik się rozgrzał. Jest tak słaby, że nawet nie ma siły ruszyć na jedynce. Magneto zero kompresji (tak mi się wydaje) gdy mogę je przekręcić ręką, a na wbitym biegu mogę pchać motor...

Tak więc, poszukuję cylindra. Interesował mnie ten z mielocha 70cc airsal, jednakże czas oczekiwania na niego to okres min. 4tyg, zależy mi na czasie - chciałbym jeszcze pojeździć w tym sezonie tym bardziej, że to moja pierwsza przygoda z enduro.

Moje pytanie odnośnie cylindra, jaki kupić? Podpasuję jakiś większy od innej yamahy? Czy po prostu kupić żeliwny z allegro 60cc?

To moja yamaha;

http://olx.pl/oferta/yamaha-dt-50r-komp ... avAZr.html
Nevir
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11/6/2015, 10:24


Postprzez DarekMoto » 18/7/2015, 18:23

Najlepszy był by Top Performance ale przy wymianie cylindra na większego musisz też kupił tłok. I przy tym reszta części też się szybciej zużywa.
Avatar użytkownika
DarekMoto
Świeżak
 
Posty: 137
Dołączył(a): 15/4/2015, 20:38
Lokalizacja: Chrzanów




Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê