Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Rossi wygrywa thriller w Assen...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Rossi wygrywa thriller w Assen...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Rossi wygrywa thriller w Assen...

Postprzez Åšcigacz » 28/6/2015, 17:06

Dyskusja na temat: Rossi wygrywa thriller w Assen podczas Dutch TT
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Rossi wygrywa thriller w Assen podczas Dutch TT
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 28/6/2015, 17:06

wedlug mnie rossi spoznil hamowanie i zjechal do zewnetrznej i chyba to rossi wjechal w linie marqueza. no nie wiem czy decyzja o wygranej rossiego jest sluszna... jak sadzicie?<br><hr>max
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 28/6/2015, 18:34

Komentatorzy napisał(a):wedlug mnie rossi spoznil hamowanie i zjechal do zewnetrznej i chyba to rossi wjechal w linie marqueza. no nie wiem czy decyzja o wygranej rossiego jest sluszna... jak sadzicie?<br><hr>max<br>
@max rossi był przed marquezem i to on miał prawo wyboru linii przejazdu, więc nie bardzo wiem o czym w ogóle piszesz??? Zwróć uwagę, że marquez uderzył w rossiego i mimo tego nie przejechał tej szykany tak jak powinien. A co by było jak by nie odbił się od vale ?? też poszedł by w żwir bo z tym spóżnionym hamowaniem nie miał prawa przejechać tej szykany iddealnie. A co miał wobec tego rossi zrobić wskoczyć mu na głowę?:):) Dla mnie podjął jedyną słuszną decyzję. Marquez może i jezdzi widowiskowo ale niestety ma bardzo prymitywny sposób myślenia, w ogóle nie wyciąga wniosków - albo wygram albo kończę wyścig upadkiem, mało tego naraża innych. <br><hr>michu28
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/6/2015, 07:22

Sobotni wyścig pokazuje że Marquez jednak nie jest takim wyluzowanym i lubiącym się ścigać łokieć w łokieć luzakiem. Gdy on wjeżdża w innych, specjalnie ich wypychając z zakrętu to jest ok. Gdy w końcu trafił na kogoś kto zderzenie potrafi wykorzystać i wygrać to już zaczynają się narzekania. ( gdyby to ktoś inny narzekał to może bym zrozumiał, ale on)<br><hr>Maciek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/6/2015, 08:05

Komentatorzy napisał(a):wedlug mnie rossi spoznil hamowanie i zjechal do zewnetrznej i chyba to rossi wjechal w linie marqueza. no nie wiem czy decyzja o wygranej rossiego jest sluszna... jak sadzicie?<br><hr>max<br>
Kolega Maciek ma troche racji, czyzby mentalnosc Kalego u Marqueza ?<br><hr>Valhalla
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê