Zobacz wÄ…tek - Derbi strzela z wydechu ogniem, przerywa, muli
NAS Analytics TAG

Derbi strzela z wydechu ogniem, przerywa, muli

i inne małe pojemności
_________

Derbi strzela z wydechu ogniem, przerywa, muli

Postprzez wiktor5557 » 24/6/2015, 22:29

Witam, mam problem dotyczący mojej sendy DRD limited Edition. Próbuje naprawić ją już z 2 tygodnie i nie mogę sobie poradzić. Senda posiada cyl Airsal 70 po portingu, wydech gianelli, i gaźnik dellorto. Gdy senda sie zagrzeje strzela z wydechem ogniem, czasem ja przymuli na 1 i jest jakaś taka słabsza. Myślałem że to przez membranki wiec kupilem nowe z mallossi lecz dalej to samo, gaźnik regulowałem na tysiące sposobów. Zakładałem takie dysze jak 95 100 105 i dalej nic. Regulowalem na iglicy tez nie pomaga. Świeca jest sucha, Czarna. Myślalem ze dostaje za dużo powietrza probowałem przytykać filter ale jeszcze gorzej, na ssaniu chodzi troche lepiej ale potem znowu to samo. Kupilem nową świece regulowałem przerwę, zmieniłem fajke, przewód. Może to przez to ze świeca ma zła ciepłotę? Nie taka jak powinna być. Proszę pomóżcie. Naprawiam skutery mam warsztat troche sie na tym znam a mojej sendy nie mogę naprawić. Pomocy :(( :((
wiktor5557
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10/3/2012, 23:14
Lokalizacja: Kielce


Postprzez Kojczyk » 25/6/2015, 09:50

Może nie ta strona? Może coś z wydechem spróbuj inny założyć
Zapytaj mnie a ci odpowiem.
Avatar użytkownika
Kojczyk
Świeżak
 
Posty: 273
Dołączył(a): 15/12/2014, 13:57
Lokalizacja: Zakliczyn


Re: Derbi strzela z wydechu ogniem, przerywa, muli

Postprzez SpeedyGonzales » 25/6/2015, 19:39

wiktor5557 napisał(a):Świeca jest sucha, Czarna. (

Skoro "naprawiasz" to powinieneś wiedzieć że to przez bogatą mieszankę bądź wypadające suwy (zapłon, tu bardziej to pierwsze).
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG

Postprzez wiktor5557 » 25/6/2015, 21:58

Temat do zamknięcia, nie była to przyczyna złej mieszanki, ani zapłonu. Poradziłem Sobie jakoś sam. A jak podejrzewałem świeca była "za zimna".
wiktor5557
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10/3/2012, 23:14
Lokalizacja: Kielce



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê