Zobacz wÄ…tek - Yamaha DT 50R
NAS Analytics TAG

Yamaha DT 50R

i inne małe pojemności
_________

Yamaha DT 50R

Postprzez Nevir » 12/6/2015, 13:02

Witam serdecznie wszystkich użytkowników,

jako początkujący motocyklista - musiałem od czegoś zacząć, to, że mieszkam raczej w terenach pod crossa zmotywowało mnie do kupna Yamahy DT 50 R 1996r.

W czym tkwią moje pytania? Motorower ponoć posiada do tej pory fabryczne blokady przez co jadę maksymalnie 45km/h wczoraj zdjąłem blokadę z modułu co pozwoliło mi już na jazdę 50km/h. Blokady jakie zostały to dyfuzor i tłumik - czy lepiej kupić nowy tłumik z dyfuzorem? Niż bawić się w spawanie i zdejmowanie tych blokad. Jeśli tak, to jaki podpasuje? Oryginalny jest bardzo ciężko dostać.

Druga sprawa, czasami pali mi od kopa - a często muszę odpalać go na pych, w czym tkwi problem?

Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam!
Nevir
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11/6/2015, 10:24


Postprzez Kojczyk » 13/6/2015, 08:04

Może się przycierac że trudno pali lub złe wyregulowany gaźnik a co do wydechu to zależy od cb bo można kupić nowy można pospawac jak umiesz lub znasz kogoś co potrafi albo wydać forsę na nowe :)
Zapytaj mnie a ci odpowiem.
Avatar użytkownika
Kojczyk
Świeżak
 
Posty: 273
Dołączył(a): 15/12/2014, 13:57
Lokalizacja: Zakliczyn


Postprzez Nevir » 13/6/2015, 19:12

Gaźnik był regulowany u mechanika.

Teraz dzieje się jeszcze lepiej, wczoraj jechałem pod stromą ulice i nagle brakło mu mocy, zgasł. Później nie mogłem go odpalić. Jechałem 50km/h - słabła prędkość aż w końcu zgasł.

Dzisiaj jak był zimny przez chwilkę było ok, jadę po prostej - gubi prędkość, słabnie i gaśnie, później nie idzie go odpalić.
Nevir
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11/6/2015, 10:24



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê