Zobacz wÄ…tek - Jaki filtr powietrza?
NAS Analytics TAG

Jaki filtr powietrza?

i inne małe pojemności
_________

Jaki filtr powietrza?

Postprzez dizzy1291 » 4/6/2015, 19:34

Witam, od niedawna posiadam skutera peugeot jet force r. 2007 na gazniku i wszystko jest w nim seryjne, posiada on dość nietypowy filtr powietrza, którego nawet nie da się rozkręcić a do tego strasznie odejmuje urok skuterka. Zastanawiałem się nad kupnem filtra stożkowego gąbkę (3.8cm) z allegro, nie wiem czy to dobry pomysł. Pomóżcie mi , doradźcie jaki filtr kupić, gdzie taki znajdę :)
jeżeli nie ten dział to przepraszam bo nie wiedziałem gdzie za bardzo to napisać. Pozdrawiam :wink:
dizzy1291
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4/6/2015, 19:19
Lokalizacja: Legnica


Postprzez MarSen » 5/6/2015, 10:11

Jeśli skuter jest w serii to najlepiej by było kupić używaną w dobrym stanie (bez dziur) lub nową puszkę powietrza z nowym wkładem. Taki filtr stożkowy przepuszcza przez siebie więcej powietrza, więc mieszanka może być nie do końca poprawna bez zmiany dyszy na większą. Dlatego najprostszym i najefektywniejszym sposobem będzie kupno oryginału.
Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
Avatar użytkownika
MarSen
Moderator
 
Posty: 1051
Dołączył(a): 27/7/2013, 14:23
Lokalizacja: Rybnik


Postprzez Kojczyk » 5/6/2015, 10:43

Filtr powietrza to porażka mam To, przez ten filtr muszę co tydzień gaźnik czyścić i same problemy z tym..
Zapytaj mnie a ci odpowiem.
Avatar użytkownika
Kojczyk
Świeżak
 
Posty: 273
Dołączył(a): 15/12/2014, 13:57
Lokalizacja: Zakliczyn



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê