Zobacz wÄ…tek - GP WÅ‚och- Mugello
NAS Analytics TAG

GP WÅ‚och- Mugello

Dla fanów i zawodników sportów motocyklowych
_________

GP WÅ‚och- Mugello

Postprzez kravec » 30/5/2015, 18:06

Przed nami bardzo ciekawie zapowiadająca się runda. Marquez wyraźnie wybity z rytmu po paru niepowodzeniach, nie potrafi pójść do przodu. W efekcie zaskakująco dalekie miejsce. Ducati pokazuje coraz lepszą formę. Lorenzo trzyma tempo. Jakie typy na jutrzejsze podium?

Obstawiam:
1. Rossi
2. Lorenzo
3. Dovizioso

Ewentualnie Lorenzo na pierwszym. Myślę że Iannone uplasuje się koło 4'go- pewnie znowu po walce z Crutchlowem (jeśli ten po raz kolejny się nie wygrzmoci lub nie zaliczy awarii).
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice


Postprzez kravec » 30/5/2015, 20:09

Myślę że koło 7 miejsca będzie tym razem- nie idzie mu w ten weekend, na poprzednich rundach tez było średnio, a konkurencja jest bardzo mocna.
Według mnie Lorenzo, Rossi, Dovizioso, Iannone, Crutchlow będą przed nim. Możliwe że i Pedrosa i Espargaro też będą szybsi- dlatego obstawiam okolice 7 miejsca.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice


Postprzez sewii » 31/5/2015, 17:19

Nie moglem obejrzec... Ma ktos informacje, skad pobrac wyscig?
NS1 -> RS125 -> Monster 800 -> Hornet 600-> CBR600RR pc37
sewii
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 29/12/2012, 16:50
Lokalizacja: WPY//KRK

Postprzez sewii » 31/5/2015, 17:28

Dzieki, chociaz nie wiem, czy wytrzymam do rana. :-p
NS1 -> RS125 -> Monster 800 -> Hornet 600-> CBR600RR pc37
sewii
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 29/12/2012, 16:50
Lokalizacja: WPY//KRK

Postprzez kravec » 31/5/2015, 20:24

W Moto3 (wyjątkowo oglądałem w przerwie nauki :D) najbardziej podobał mi się chyba Fenati- genialnie jak dla mnie przejechał ostatnie 2 okrążenia. Nie udało się bo go przyblokowali na końcówce- świetnie zaplanował przejazd przez ostatnią pętlę co dało mu wyraźnie większą od rywali prędkość na wyjściu.

W GP- myślę że mimo wszystko Marquez mógł nie dowieźć podium, jednak na 100% byłby w czubie. Genialnie doszedł na pierwszym kółku- widać że nerwy potrafią go też pozytywnie podkręcić. Niestety- dalej gorąca głowa i efekty widać. Nie miałem już czasu i nie oglądałem co mówili po wyścigu- dziwnie pojechał Rossi- raz bardzo szybko, błyskawicznie odrabiał, po to żeby za chwilę gwałtownie zwolnić tempo- jakby co kilka okrążeń zmieniała mu się mapa silnika- słabsza/mocniejsza.

Bardzo zaskoczył mnie Iannone- spodziewałem się że jednak trochę odpuści. Nie było to co prawda to samo co w Le Mans gdzie wręcz tłukł się z Marquezem, ale tempo utrzymał rewelacyjne. Szkoda Dovizioso- jestem przekonany że mógłby dopełnić podium zamiast Rossiego, albo zamienić się z Iannone- choć zauważam że w tym momencie powoli to Iannone zaczyna grać pierwsze skrzypce w Ducati mimo debiutu w fabrycznym zespole.

A Lorenzo- jakby 3 rundy temu wstawił sobie motorek w tyłek i widać wcale nie ma zamiaru się go pozbywać.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez kravec » 31/5/2015, 22:45

Raz już chcieli ograniczyć- to wyszło że 800'ki są szybsze niż 1000'ki.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice



Powrót do MotoGP, WSB, MMP



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê