Zobacz wÄ…tek - 1 Runda Supermoto Bydgoszcz 2015 (video)
NAS Analytics TAG

1 Runda Supermoto Bydgoszcz 2015 (video)

Dla fanów i zawodników sportów motocyklowych
_________

1 Runda Supermoto Bydgoszcz 2015 (video)

Postprzez SupermotoSport » 28/5/2015, 21:25

Od jakiegoś czasu mocno zainteresowałem się sportem jakim jest Supermoto. Zaskoczyła mnie mała frekwencja na rundach i postanowiłem trochę pomóc w promocji.
Jeżdżę z kamerą na każdą runda i staram się zrobić klip który w skrócie pokaże wyścig i może przyciąganie więcej widzów.

16 maja odbyła się 1 runda klasy S2 (MP - Mistrzostwa Polski) i C2 (PP - Puchar Polski)
Udało się nagrać sporo materiału i skleiłem 2 klipy, po jednym na klasę.
Jestem amatorem samoukiem ;) więc nie są to klipy godne RedBulla.

linki:

Klasa S2 - https://youtu.be/0_xh5ELeQsQ

Klasa C2 - https://youtu.be/XZw3qnpEv2k

Kolejna runda 13.06.2015 w Toruniu.

PS: nie wiem czy to dobry dział. Jeżeli nie proszę o przekierowanie.
Pozdrawiam
facebook.com/supermotosport
Avatar użytkownika
SupermotoSport
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 28/5/2015, 21:10


Postprzez kravec » 29/5/2015, 10:25

Dobry dobry:)

Wrzucaj informacje o rundach to może ktoś się zainteresuje.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice


Postprzez cioracz » 29/5/2015, 23:01

Nie wiem gdzie tu amatorstwo. Bardzo dobre filmiki. Z chęcią sobie więcej takich rund po ogladam ;)
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez SupermotoSport » 30/5/2015, 09:46

Dzięki za mile słowa. Na moim kanale na youtube znajujde sie wiecej klipow z poprzednic rund.
W zasadzie cały poprzedni sezon i wyścig pokazowy na imprezie Intercarsu.
A co do zawodników to pretendentem na pudło jest Wojciech Mańczak na motocyklu TM 450 i Jędrzej Żuralski na KTM SmR 450.
Postaram się opisać każdą runde bardziej szczegółowo jak tylko pozwoli mi na to czas.

Z wydarzeń na najbliższe tygodnie to 6-7 czerwca Mistrzostwa Świata i Europy w Poznaniu. PierwsA taka impreza w Polsce a tydzień później 13 czerwca 2 runda na której będę z kamerą.
Nie ukrywam że łatwiej mi sie prowadzi stronę na FB i pozwolę sobie zaprosić do polubienia www.facebook.com/supermotosport
facebook.com/supermotosport
Avatar użytkownika
SupermotoSport
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 28/5/2015, 21:10

Postprzez kravec » 30/5/2015, 17:57

Może przy okazji więcej ludzi zauważy markę TM- według mnie egzotyka u nas (gdzie na ulicy jesteś kozaka jak mas kateema, albo gixa) :D
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez SupermotoSport » 31/5/2015, 16:38

Źle mnie zrozumiałeś. Oczywiście że będę tutaj wrzucał relacje jak również info o kolejnych rundach, chodzilo mi o to że na FB podrzucam równiez zdjęcia z trwajacej rundy, na szybko zdjęcia z kwalifikacji itp. Również wynajduję w necie ciekawe produkcje na ktorych bazuję uczac się montażu.
A co do terenu w Bydgoszczy to owszem nie wyglada na trudny ale nie jeden zawodnik mial z nim kłopo.
Hopki są małe i można przestrzelić a banda nie jest ubita i cieżko jest opanować motocykl mając założone "slicki"

W Toruniu jest gorzej :) 2 spore hopki, dużo sypkiego piachu i trzecia hopka na płaski asfalt. Ale dzięki trudnemu terenowi wyścig jest ciekawszy bo tam zazwyczaj dochodzi do wyprzedzeń czy gleb które kosztują zawodnika kilka pozycji.
W poznaniu będzie teren z prawdziwego zdarzenia więc bedzie okazja sie mu przyjrzeć jak i zawodnikom jak sobie na n poradzą.
facebook.com/supermotosport
Avatar użytkownika
SupermotoSport
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 28/5/2015, 21:10



Powrót do MotoGP, WSB, MMP



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê