Zobacz wÄ…tek - Kawasaki z 750/ honda cbr 600rr
NAS Analytics TAG

Kawasaki z 750/ honda cbr 600rr

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Kawasaki z 750/ honda cbr 600rr

Postprzez Hugo93 » 28/5/2015, 16:13

Witam serdecznie.
Chcialbym kupic motocykl, dokladniej kawasaki z 750.
Bylem wczoraj na ogledzinach wlasnie tego.. http://allegro.pl/kawasaki-z750-rok-201 ... 07803.html
Powiem szczerze, ze z daleka robi wrazenie. Tylko tak, bak jest jakos kiepsko pomalowany, nie wyglada to zaciekawie i lewa strona jakas dziwna. Tarcza z przodu niedlugo do wymiany, opona tak samo max 3tys. Opona tyl tez kupiona po taniosci. Mechanicznie moto ladnie chodzi silnik rowno pracujeitp. No tylko, ze jeszcze nie bylo jak sprawdzic ramy, bo jechalem z plecakiem, nie chcial puscic mnie samego.. Czy nie jest czasami przekoszona. Tak lagi itp ok. Gosciu stal twardo przy cenie.. powiedzialem ze sie jeszcze zastanowie. Rano juz napisal esa ze przemyslal sprawe i za 15.500 odda. Moto sprowadzone z francji, niby 32tys przebiegu, wydaje sie autetyczne.. No ale jednak nie jest udokumentowany. Ale tak stan calkiem calkiem tylko ta rama niepewna.
No ale zeby nie jechac na prozno, znalazlem na szybko w okolicy o taka kawe..
http://allegro.pl/kawasaki-z750-2008r-w ... 14678.html
Tylko tej niestety nie moglismy odpalic, bo gosciu nie jezdzil ze 2 miechy i nie zdazyl naladowac akumulatora. Szczerze, ten wizualnie wygladal po lakierze o wiele lepiej, widac bylo ze oryginalny itp. Mial otarcie na manetce, i ogolnie lewa strone w niektorych miejscach przytarta.. ale jakos to nie wygladalo paskudnie.. i delikatna wgniotke na baku. Wygladal naprawde przyzwoicie, na dodatek zamontowany wydech leo, crash pady. Tylko jeszcze nie wymienil w nim oleju itp. No ale moto kupione w polskim salonie z ksiazka serwisowa itp. Co do tego wystawiony za 14tys, mysle ze gosciu opuscilby do 13tys. Tylko tez pewien mankament, bo cos tam wycieklo z okolic uszczelki.. Wiadomo sprawdzimy to, jak go odpalimy itp pojezdzimy czy dalej nie leje..
W tym tez o wiele lepsze opony, lanuch tak samo zloty did.
Zaraz napisze do goscia, zeby wyslal zdjecia lewej strony jak to wyglada itp.
No ale szczerze mowiac, jakos ciagnie mnie do tego czarnego koloru.. ;p
co o tym myslicie co by tu wybrac?
Ostatnio edytowano 29/5/2015, 22:05 przez Hugo93, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Hugo93
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30/1/2013, 00:05


Postprzez gregor1365 » 28/5/2015, 21:37

Panie kolego:
1 oferta- kawa sprowadzona z francji więc przed przyjazdem tutaj wózkiem widłowym z kupki operator wrzucił ją na wywrotkę na której przyjechała do naszego pięknego moto-zbytu. Sam zauważyłeś że bak był malowany, lewa strona jakaś dziwna, lewy dekiel zaliczył ślizg i to solidny bo go później reanimowano szlifując na równo. Cena jak za ten rocznik wygórowana, dolicz sobie tarcze, klocki, opony, olej i filtry i nie masz pewności co z ramą.
2 oferta- też wygórowana, wgniotka na baku sama się nie zrobiła, moto leżało na prawej stronie. po wywrotce najczęściej pozostaje krzywa kiera. do zakupu dolicz nowy aku, olej z filtrami no i ta uszczelka. Jak wszystko podliczysz dojdziesz do 15 tysi a to żadna rewelacja jak za ten rocznik.

Wiem, wiem, sezon w pełni, na mieście słychać wycie czterocylindrowców, Ty w końcu masz kasę a tu żadnych ciekawych ofert. Zam ten ból, swoją zetę 750 kupiłem dopiero tydzień temu. Długo szukałem, trochę jeździłem i w końcu udało się kupić sztukę faktycznie gotową do sezonu, leję tylko paliwo i jazda a idzie cudnie. Nie napalaj się, poczekaj, oferta o jakiej marzysz na pewno się pojawi i nie będziesz żałował tak jak ja. Powodzenia.
gregor1365
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15/9/2012, 16:14
Lokalizacja: bydgoszcz


Postprzez suhy-19 » 29/5/2015, 10:09

kumpel jeszcze miał niedawno ładna kawę na sprzedaż tylko byś musiał się bujnąć na dolny slask
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez Hugo93 » 29/5/2015, 18:24

Wlasnie kurde, przeliczylem ta czarna.. to ogarniecie jej z pomalowaniem itp zmiana wszystkiego wyjdzie z 17tys. I moze wyglada z daleka ladnie.. ale tylko z daleka, dokladnie on musi byc po slizgu.. Niby mechanicznie chodzi bardzo ladnie.. no ale wyglad tez robi swoje
Co do drugiego..
14tys jest wystawiony, ale gosciu napewno mi zejdzie, mysle ze wyrwe ja za jakies 12,5.. czy nawet 12. Zalezy mu na sprzedazy, bo tlumaczyl ze karte pojazdu przywiezie po kupnie.. bo ma gdzies dalej gdzie jest zameldowany.. Powiedzialem, ze bez karty itp nie kupie, to dzis juz napisal ze pojechal i wszystko ma.Widac, ze gosciu wporzadku. Tak naprawde i tak jej pewnie juz nie sprzeda, a tylko bedzie tracil na wartosci, wiec z ta cena zejdzie.
A tu foto z tego pocenia.. czy to moze byc cos powazniejszego?
http://zapodaj.net/cf6afe25fe279.jpg.html

Tak sobie jeszcze przemyslalem, ze moze by cos lepszego znalesc? Wczesniej chcialem cos po taniosci bo stroju nie mialem zabardzo. Jedynie kask. Kask kupilem hjc-is17, no i ostatnio dostalem od chrzestnego kurtke,spodnie,kask. Wiec tylko buty zostaja. No i mam na moto jakies 17-18tys.
No i znalazlem jeszcze cbrke z wawy http://olx.pl/oferta/honda-cbr-600rr-7- ... 39a071e969 . Doszedlem do wniosku, ze jade obejze cbre jesli bedzie ok to ja biore, jesli nie to pewnie ta srebrna kawe, pojezdze nia sezon a na kolejny juz cos lepszego znajde.




Dzwonilem do goscia w sprawie cbry, naprawde szczery. Powiedzial, ze kiedys moto dostalo strzala w czache, ale po kupnie ja wymienil. No i mowi, ze sam mial glebe na cargo i podobno wszystko poszlo na crash pady, ale lekkie rysy na deklu sa itp.
Pytalem o rame, mowi ze prosta itp, mechanicznie ok. No ale powiedzial, przyjedziemy to zobaczymy jak to chodzi i ja wyglada. Tylko znajomy mowi, ze troche sporo sie ceni.. Jak za ten rocznik, stanardowe czarne malowanie itp.

edytuj posty bo zostaniesz wyróżniony
suhy-19
Hugo93
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30/1/2013, 00:05

Postprzez Tristello » 30/5/2015, 12:49

przednia felga albo jest nieudolnie pomalowana albo słabej jakosci zdjęcie.
Avatar użytkownika
Tristello
Świeżak
 
Posty: 351
Dołączył(a): 23/10/2014, 09:41
Lokalizacja: RKR



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê