Zobacz wÄ…tek - Honda hornet
NAS Analytics TAG

Honda hornet

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Honda hornet

Postprzez hornetka » 28/5/2015, 14:34

Witam,

Mam pytanie o wycene motocykla z tego forum:

about108305.html

Ten rocznik kosztowal z ABSem nowy okolo 32 tysiecy.
Zastanawiam sie czy cena z ogloszenia jest odpowiednia.
Czy moze kupie i pozniej bede plakala ze przeplacilam.

Dzieki z gory :)
hornetka
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28/5/2015, 14:29


Postprzez severian » 30/5/2015, 16:43

Cena nowego nie ma tutaj nic do rzeczy ;) Jeśli to co pisze sprzedajacy ma pokrycie w rzeczywistości oraz w papierach to można się potargować.Moim zdaniem warto trochę dopłacić za święty spokój.Weź pod uwagę,że na najbliższe kilka sezonów masz spokój z eksploatacją typu:opony,napęd, tarcze hamulcowe czy sprzęgło.
severian
Świeżak
 
Posty: 112
Dołączył(a): 3/8/2014, 09:37


Postprzez lagiboy » 30/5/2015, 18:58

to jest jeszcze nóweczka, która powinna właśnie przechodzić 2 wymianę oleju i dociąganie luzów. opony jeszcze fabryczne, przebieg jest po prostu śmieszny. Wszystko ładnie doczyszczone, podejrzewam że nawet filtr powietrza jest jeszcze czysty. Jedź i obejrzyj go z bliska, cena normalna za szerszenia. Ponieważ już ich nie produkują to coraz rzadziej się je widuje na rynku wtórnym. Tutaj masz wszystko, pełną historię, faktury i prawie nowe moto dopiero co po przeglądach, z tym przebiegiem poza olejem i filtrem oleju (jeśli już nie zostało wymienione) nic nie kwalifikuje się do wymiany. te fabryczne battalaxy są gówniane, szybko się zjadają ale myślę że do 10 tys pojeździsz.

[edit] mój jest z tego samego rocznika, najważniejszym kryterium ceny motocykla to przebieg. mój miaÅ‚ 2700mil jak kupowaÅ‚em i zapÅ‚aciÅ‚em za niego £4995.
w tym momencie u dealera yamahy stoi zÅ‚oty hornet (otwórz link) z 2010 wersja przed liftem z przebiegiem 6000mil (9600km) i wyceniony jest na £4199.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê