Zobacz wÄ…tek - 250CC LONCIN z opisu cross a z widoku enduro.
NAS Analytics TAG

250CC LONCIN z opisu cross a z widoku enduro.

Enduro, Cross
_________

250CC LONCIN z opisu cross a z widoku enduro.

Postprzez Sumik » 27/5/2015, 09:21

Na wstępie pozdrawiam wszystkich to mój pierwszy temat na forum. Tak więc ostatnio przeglądając alledrogo trafiłem na tą aukcję:

http://allegro.pl/cross-250cc-19-21-lon ... 47287.html

Widnieje na nim chiński motorek za ciekawą kasę. Tu pytanie czy ktoś spotkał się akurat z tym modelem "defender" ciężko znaleźć info o nim na google. Inne modele typowo crossowe od loncina przewijają się na potęgę w sieci. Tu po raz pierwszy widzę odpowiednik enduro lub przynajmniej mi się tak wydaje. Jak na 250tkę cena wydaje sie ciekawa. Odstrasza tylko opis o braku możliwości rejestracji mimo posiadania wymaganych świateł, kierunków czy nawet miejsca na tablicę rejestracyjną. Czy ktoś już widział to cudo na żywo? Prosiłbym o jakieś opinie. Pozdrawiam jeszcze raz.
Sumik
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27/5/2015, 08:16


Postprzez henio12323 » 27/5/2015, 09:53

nie siedze w chinczykach ale widziałem rózne podobne wynalazki, moze nie identyczne, ale tego typu - większe, ze swiatłami. itp itd

powiem tak, sam sprzet w sobie nowy do popyrkania jest spoko, kupił bym go chętnie dziadkowi, żeby sobie popyrkał w niedziele sciezką leśną na rybki. do ostrego latania w terenie sie nie nadaje, szybko zacznie sie sypać. moze nie że rozpadnie sie po paru wyjazdach. ale na pewno nie bedzie to pojazd wieczny.

2 sprawa - spoko jakby kosztował z 2000 zł, to bym go nawet polecał ludziom do nauki itp. ale za 5000 zł spoko sie kupi yamahe DT 125 w niezłym stanie, która jeździ 2X lepiej, jest bezpieczniejsza, wygodniejsza i tak dalej. dlatego te chinczyki które jeszcze jako tako są poskładane w miare dobrze i z wmiare dobrych częsci w tej cenie są troche nie do przyjęcia.
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê