Zobacz wÄ…tek - Kawasaki ER6 2006r
NAS Analytics TAG

Kawasaki ER6 2006r

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Kawasaki ER6 2006r

Postprzez aeswing » 14/5/2015, 18:14

Cześć, rozglądam się właśnie za Kawasaki ER6n. Kompletnie się na tym nie znam, ale w oko wpadły mi dwa modele, możecie mi coś o nich powiedziec na podstawie zdjęć?

http://allegro.pl/kawasaki-er6n-er6-nak ... 49333.html
http://otomoto.pl/oferta/kawasaki-er-ka ... c1977a1d5c
aeswing
Świeżak
 
Posty: 48
Dołączył(a): 17/9/2013, 00:26


Postprzez Jarucyn » 24/5/2015, 14:57

Oba to jakiś freestyle, zwłaszcza ten drugi.
W pierwszym gdzieś wyebało ciężarki od kierownicy, ponadto jeśli ma złotą ramę, z tego co się orientuję większość wtedy ma też złotą kierownicę. Dekle silnika nie powinny być czarne, rozumiem że ktoś je pomalował "przy okazji" razem z setami(które w tym modelu się wycierają i to normalne że ludzie je malują). Klamki powinny być również srebrne, a uszy(rączki dla pasażera) powinny być w takiej otulinie z tworzywa, jednak ewidentnie są pomalowane.
Co do drugiego, to owszem, były z czerwoną rama, ale ten kolor jakiś nie taki, ponadto ktoś tym samym walną sprężynę. Nie wiem co na przednim błotniku robi napis "Kawasaki". Brakuje rączek dla pasażera(może tylko zdjęte, ludziom się czasem nie podobają). Kolory dekli nie takie, brak ciężarków kierownicy, gumy na manetkach nie oryginalne. Plastiki dookoła licznika i jego plastiku okalającego, są pomalowane, a powinny być takie jakie są wokoło licznika( zdjęcie 4, chodzi o te plastiki gdzie widać tą śrubę w lewym rogu i spękania).
Za sztukę w stanie oryginalnym trzeba dać więcej.
Avatar użytkownika
Jarucyn
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 1/1/2014, 21:59


Postprzez Emil Wojcik » 26/5/2015, 18:12

Drugie moto:
- manetki mogą się zużyć albo zedrzeć przy otarciu o jakąś krawędź w garażu na przykład.
- jeżeli chodzi o "Kawasaki" na błotniku przednim, to może właściciel chciał zrobić sobie "tuning" i dokleił ? :D
- malowane plastiki mogą świadczyć o kaprysie właściciela bądź o ich wymianie na inne (nieoryginalne)
Emil Wojcik
Świeżak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 29/4/2015, 17:06
Lokalizacja: Wielkopolskie

Postprzez Jarucyn » 26/5/2015, 21:15

Panie, wymieniłem bo tak ładniej przecież, wiadomo :wink:
W każdym bądź razie, nie wystarczy ich pomalować, trzeba by je cale zedrzeć i wyszpachlować bo są chropowate tak jak te wokół licznika. Za dużo tu "customowania", ulep i tyle.
Avatar użytkownika
Jarucyn
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 1/1/2014, 21:59



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości




na górê