Zobacz wÄ…tek - Turystyk lub enduro do 5 tys ?
NAS Analytics TAG

Turystyk lub enduro do 5 tys ?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Turystyk lub enduro do 5 tys ?

Postprzez hiddendly » 24/5/2015, 05:36

Witam Serdecznie, rozglądam się za motocyklem typu enduro lub turystyk, z tym że musi pokonać 20km do pracy i na wypady na ryby, teren szosowy , czasem las. Ważę ok 100kg, wzrost 182cm, ciuchy posiadam.

Budżet mały bo tylko 5tys zł.

Na oku miałem xj600s ale na tym moto można zapomnieć o jeździe po choćby szutrze.
Wracam do jazdy po 8 latach, miałem suzuki rm250 oraz kawe gpz 500s . Teraz szukam chyba połączenia cech tych motocykli.

Może Panowie coś doradzą? Motocykla szukam po woj. śląskim.

Pozdrawiam serdecznie i czekam może coś ciekawego doradzicie.
hiddendly
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 23/5/2015, 05:18
Lokalizacja: Poraj k. Częstochowy




Postprzez skidmarks » 24/5/2015, 16:08

DR BIG spoko. Tyle że zawias już niekoniecznie. Szukałbym chodź za 5 cieżko ale nie ze beznadziejna to SuperTenere 750

Maszyna rozpędzi się szybciej do 100 od GPZ 500 w terenie jego zawias bije wszystkie wyżej wymienione maszyny. Masz jeszcze KTM LC4 ale to wychodzi w ekspolatacji drożej niż Yamaha XTZ 750.
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski

Postprzez hiddendly » 24/5/2015, 20:19

Dzisiaj pojechałem obejrzeć xj 600, jak dla mnie to miłość od pierwszego wejrzenia, wagowo jak najbardziej ok, siadłem, przejechałem się i stwierdziłem że jednak z terenu rezygnuje, potrzebuje motocykla głównie do dojazdów do pracy, a do terenu kupi się za rok jakieś małe enduro ;) Temat można zamknąć, dzięki koledzy za odpowiedzi, kolega skorzystał :D
hiddendly
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 23/5/2015, 05:18
Lokalizacja: Poraj k. Częstochowy

Postprzez Emil Wojcik » 26/5/2015, 18:28

Gratuluję wyboru! Niezłe moto. nie zawiedziesz się.
ale sądzę, że z wjazdem w teren nie powinieneś mieć problemu, no chyba,że inaczej rozumiemy definicję słowa "teren" :D
Emil Wojcik
Świeżak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 29/4/2015, 17:06
Lokalizacja: Wielkopolskie



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê