Zobacz wÄ…tek - Spidi supersport wind pro czy warto?
NAS Analytics TAG

Spidi supersport wind pro czy warto?

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Spidi supersport wind pro czy warto?

Postprzez Philosoph » 20/5/2015, 14:13

Witajcie, mam budżet 3000 zł na strój, jako że mam już i jeansy sportowe, kurtkę tekstylną, a także zwykłe spodnie skórzane postanowiłem pójść w kombinezon. Śmigam Ducati Monsterem i tu także pytanie czy kombi jednoczęściowe pasuje na tego typu motocykl, bo tak mi się wydaje, że to wszystko powinno razem tworzyć pewną całość i np. widząc kogoś na ścigaczu ubranego w tekstylne ubrania turystyczne... no mi się to nie podoba. Tak więc zapytuje Was czy ktoś miał styczność z marką SPIDI, a jeszcze lepiej z tym modelem. Oczywiście jestem otwarty na inne propozycje. Generalnie chciałbym mieć kilka wybranych, żeby potem iść do sklepu z jakąś wiedzą.
Philosoph
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 16/11/2010, 17:47


Postprzez lagiboy » 20/5/2015, 22:02

skóra na nakeda jak najbardziej pasi, na monsterze tez można drzeć slidery, czemu nie.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35


Postprzez Vasago » 21/5/2015, 07:50

A mi się wydaje, że to przerost formy nad treścią. I nie chodzi o kwestie dopasowania (bo to mi modą zalatuje), tylko zwykłej wygody. No chyba, że to ma być do intensywnej jazdy bez przerw. W innym wypadku średnio sobie wyobrażam schodzenie z motocykla i poruszanie się w jednoczęściowej skórze żeby np. pójść coś zjeść albo chwilę posiedzieć w jakimś ładnym miejscu.
Vasago
Świeżak
 
Posty: 269
Dołączył(a): 10/3/2015, 22:37

Postprzez lagiboy » 21/5/2015, 22:52

a czemu zakładasz że w jednoczęściowej? są dwuczęściowe kombinezony skórzane w których da się chodzić. skóra to skóra, wolę się wyglebić w skórze niż w tekstylkach z oczywistego powodu. według mnie wygląda to dobrze https://www.youtube.com/watch?v=kw29lKIgFlQ
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez Vasago » 22/5/2015, 07:39

Bo kolega wyżej pisze "i tu także pytanie czy kombi jednoczęściowe pasuje na tego typu motocykl" ;)
Vasago
Świeżak
 
Posty: 269
Dołączył(a): 10/3/2015, 22:37

Postprzez Philosoph » 22/5/2015, 15:30

Pojeździłem po sklepach i się okazuje, że wybór malutki, a i jestem zbyt chudy i w większości sklepów nie ma nawet mojego rozmiaru. Teraz jeszcze większy ból głowy mam, bo nie wiem co robić. Zamawianie przez internet nie jest najlepszym pomysłem, ale chyba nie mam wyjścia. Przymierzyłem w jednym z sklepów kombi alpina i stwierdzam, że to nie moja bajka, tak więc prawdopodobnie zamówię kurtkę sportową + klasyczne spodnie skórzane lub jakieś spodnie bez sliderów. Polecicie jakąś stronę internetową gdzie są niskie ceny? Póki co przeglądam motoin.de
Philosoph
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 16/11/2010, 17:47

Postprzez lagiboy » 22/5/2015, 22:20

kevlarowe jeansy motocyklowe i kurtka tekstylna albo skórzana i da radę śmigać.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê