Zobacz wÄ…tek - gsxf 600 imbryk czy diversion jx 600
NAS Analytics TAG

gsxf 600 imbryk czy diversion jx 600

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

gsxf 600 imbryk czy diversion jx 600

Postprzez EdHardy » 18/5/2015, 10:29

witam potrzebuje pomocy przy kupnie motocykla , waham się miedzy tymi dwoma motocyklami w tytule , imbryk mi się bardziej podoba ale diversion ma mniejsze spalanie , jeździłem dotąd 3 lata rometem diversionem 250 . planuje głównie jeździć ze swoja dziewczyna po mieście i w trasy , moje finanse są niestety ograniczone (ok 3000-3500) proszę o rady , opinie o tych motocyklach , który byście polecali , i czy faktycznie różnią się dużo spalaniem ? mam nadzieje ze znajdzie się trochę osób które miały styczność z tymi dwoma maszynami , pozdrawiam
EdHardy
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18/5/2015, 10:16


Postprzez MK4 » 19/5/2015, 18:26

Ja trochę śmigałem koleżanki GSX 600 F z 91r a potem sobie kupiłem 750 z 92 i powiem ci że jest to sprzęty nie zniszczalne ja na swym zrobiłem 12 tyś km i żadnej usterki nigdy nie miałem zawsze do domu dojechał.Był może zmęczony wizualnie ale to niewielki problem dla mnie sam mu zrobiłem lakier i jak dla mnie wyglądał super.
Trzeba poszukać nie zajechanego bo to sprzęt już wiekowy ale jak trafisz to będziesz zadowolony.Spalania nigdy nie patrzyłem ale coś ok 6 -7 litrów miasto
Jeśli czujesz się na siłach bież 750 przecież masz zamiar śmigać z plecakiem
Z wad tego motocykla jest tylko jedna, jego waga jest ciężki ale mi tam to nie przeszkadzało
:) a nawet potem się przyzwyczaiłem
Tu jest filmik jak swego reanimowałem www.youtube.com/watch?v=sxbRh8qc0ZA
Komar 3 1963r | Jawa mustang 50 cm 1972r | ETZ 150 1990r | Suzuki GSX 750 F 1992r | Kawasaki ZX6R 2000r | https://www.youtube.com/watch?v=w4RaxfZLqKk
Avatar użytkownika
MK4
Świeżak
 
Posty: 53
Dołączył(a): 22/4/2015, 20:12
Lokalizacja: Warszawa


moto

Postprzez Seba600f » 21/5/2015, 18:58

Witam. Nie mogę nic powiedzieć o diversionie ponieważ nie jeździłem nigdy na nim, ale o gsx600f mogę powiedzieć nieco więcej(mam takiego). Mój gsxf ma przejechane 60 tyś km jest z '97 roku kupiłem go jako pierwsze poważne moto i szczerze mówiąc jestem zachwycony, silnik oczywiście wymagał regulacji zaworów, synchronizacji gaźników i wymiany kosza sprzęgłowego ale od tego czasu śmiga aż miło. Nigdy dokładnie nie sprawdzałem jego spalania ale jest w granicach 6-7 litrów. na pełnym zbiorniku ok 300 km ale już trzeba się nerwowo rozglądać za stacją benzynową, bo pchanie go do przyjemnych nie należy(jak będziesz takiego miał to sam się przekonasz) kupiłem go za 3500 wiec nie tak źle, jest on stosunkowo wygodny w porównaniu z gsxr i bez problemu można przejechać 300-500 km za jednym zasiadem (nie licząc tankowania) :) Gdybyś miał jakieś pytania, pisz ,chętnie pomogę. Aha tak na koniec, obejrzyj kilka egzemplarzy i weź kogoś ze sobą co się zna na tym, emocje to zły doradzca.
Avatar użytkownika
Seba600f
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21/5/2015, 18:31
Lokalizacja: Uście gorlickie

Postprzez promek » 23/5/2015, 06:56

Mam xj600, spalanie 5 litrow, jak odkrecasz manetke to wiadomo potrafi i wiecej, prosta w obsludze, chlodzona powietrzem przez co omijamy problemy z ukladem chlodzenia, wiadomo im prostszy silnik tym latwiej go naprawic. Bralem ja na pierwszy wybor, zastanawialem sie jeszcze nad ER5, ale yamaha najbardziej wpadla mi w oko :) Jakbys byl zainteresowany to mam na sprzedaz swoja, wystawiona jest za 3199, 3tyÅ› dasz i mozesz niÄ… zmykac do domu :)
promek
Świeżak
 
Posty: 53
Dołączył(a): 15/5/2015, 21:54



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê