Zobacz wÄ…tek - GP Francji
NAS Analytics TAG

GP Francji

Dla fanów i zawodników sportów motocyklowych
_________

Re: GP Francji

Postprzez Walenty » 17/5/2015, 16:40

senekkorzenna napisał(a):Markez


...się skończył. Jak na razie :>

Ale pojedynek z Iannone to zdecydowanie najlepszy moment całego wyścigu.
No i jak zazwyczaj: szkoda, że VR nie wygrał :>
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL


Postprzez suhy-19 » 17/5/2015, 17:40

Lorenzo reszta siÄ™ nie liczy :D
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW


Postprzez kravec » 17/5/2015, 20:39

Iannone potrzebuje bodźca- jak jest blisko Dovizioso- jedzie dobrze, jak dzisiaj wyskoczył mu Marquez- pokazał pazur. On jak dla mnie potrzebuje kogoś gonić. Jak zaczyna jechać sam- zaczyna słabnąć.

A Honda- może to być to co z Lorenzo i Yamahą- może Marquez zastopował rozwój motocykla- dzisiaj mówili że coś wspominał o tym że jedzie jak w tamtym roku, ale reszta jedzie szybciej. Jak dla mnie- wspominałem o tym wiele razy- zawsze jeździł na totalnej granicy i to zaczęło mu się bekać. Kiedy trzeba pojechać jeszcze po dalszych granicach niż jadąc "normalnie" Marquez leży, albo popełnia błędy. To samo tyczy się braku płynności i stabilności w jeździe- tutaj widać było jak mu to przeszkodziło. Według mnie ma dużo za mało pokory. Ale jest jeszcze młodym zawodnikiem- ma czas.

PS. I tak go nie lubiÄ™ :D
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez suhy-19 » 17/5/2015, 21:19

Kravec podeslij adres na pw to Ci browara wysle bo tez typa nie trawie :D
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez Walenty » 17/5/2015, 22:23

suhy-19 napisał(a):Kravec podeslij adres na pw to Ci browara wysle bo tez typa nie trawie :D


To mnie też się należy.

Może i nie mam admina, ale kurfa nie powinienem być przez to dyskryminowany :twisted:
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez jaroaro » 17/5/2015, 22:32

Nawet nie wiem za co go nie lubicie. Chłopak wprowadził nowe życie do wyścigów, pokazując że można jeździć agresywniej, mocniej się składać w zakręcie, wprowadzać uślizgi na wejściu w zakręt. Wydaje się na miłego chłopaka więc o co wam chodzi?
Triumph Street Triple
jaroaro
Bywalec
 
Posty: 758
Dołączył(a): 1/6/2012, 12:19
Lokalizacja: siÄ™ biorÄ… wszy

Postprzez Walenty » 17/5/2015, 23:59

jaroaro napisał(a):Nawet nie wiem za co go nie lubicie. Chłopak wprowadził nowe życie do wyścigów, pokazując że można jeździć agresywniej, mocniej się składać w zakręcie, wprowadzać uślizgi na wejściu w zakręt. Wydaje się na miłego chłopaka więc o co wam chodzi?


Zeszły sezon. Marquez na najwyższym miejscu podium niemal za każdym razem.
Mogłem nie oglądać wyścigu, a i tak wiedziałbym, że Marquez wygra. Nuda.

Dopiero w tym sezonie zaczęła się akcja, bo Marquez po paru wyścigach nie ma przewagi 150 punktów.

To, że jest kozakiem, wie każdy i nikt tego nie neguje. Koleś jest w moim wieku i bije typów, którzy jeżdżą dłużej od niego.

Człowiek ogląda tak te wyścigi, ale jakoś nigdy nie powie: "Zajebiście. Marquez wygrał".
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez jaroaro » 18/5/2015, 13:47

To jesteśmy z tego samego rocznika ;) Właśnie dlatego że jest w moim wieku kibicuje mu. To nie jego wina że poprzedni sezon zdominował. Ewidentnie widać że w tym sezonie coś jest nie tak z jego motocyklem.
Triumph Street Triple
jaroaro
Bywalec
 
Posty: 758
Dołączył(a): 1/6/2012, 12:19
Lokalizacja: siÄ™ biorÄ… wszy

Postprzez kravec » 18/5/2015, 14:29

Ja już wiele razy pisałem. Mam inne powody niż Walenty- nie podobała mi się zmiana przepisów dla Marqueza, nie podobało mi się ustawianie wszystkiego pod niego, polityka z oponami która mu sprzyjała, robienie wokół niego szopki. Nie podobało i nie podoba mi się nadal jego zachowanie- niejednokrotnie kompletnie bezpardonowo pakował się pod łokieć innym zawodnikom niemal wypychając (lub wypychając) ich z toru, nieraz cwaniakował- jak choćby wtedy kiedy nie zmienił motocykla na obuty w deszczówki- chciał ugrać czas który inny stracą w pitlane- aż miło było patrzeć jak się nie udało bo było to zagranie niesportowe jak dla mnie.
Ubiegły sezon to też dużo jego szczęścia które w tym już się skończyło.

Jarojaro- to nie jest do końca tak że z jego motocyklem tylko jest coś nie tak (większość stawki ma jakieś problemy ze sprzętem). Po prostu inni nadgonili, a on się nie poprawił. Jego bardzo agresywny styl jazdy- totalnie na krawędzi- przestał wystarczać i zaczął się chłopak gubić według mnie.

Każdy ma "swoich zawodników", których lubi, ma takich których nie lubi. Osobiście nie lubię Marqueza, nie przepadam też za Pedrosą, średnio za Lorenzo- dla mnie jest dziwny. Nie podobają mi się też niektóre wypowiedzi Crutchlowa. Lubię Rossiego- od małego był dla mnie taką żywą legendą, podoba mi się rozwój Iannone, bracia Espargaro też całkiem fajnie działają jak dla mnie.
A... Marquez ma dla mnie jeszcze jednÄ… wadÄ™- cwaniakowatÄ… facjatÄ™.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez jaroaro » 18/5/2015, 15:01

Pedrosa jest mi obojętny, za Lorkiem nie przepadam, bracia Espargaro też średnio mi leżą. Pol miał być gwiazdą na miarę Mareczka ale na razie mu nie wychodzi. Kibicuje Vinalesowi. Wczoraj jak widziałem że coś jest nie tak z Hondą liczyłem na Ducaty. Widać że sporo poprawili w tym sezonie. Może nawet są najlepsze w stawce. Wszystko co Marquez zrobi odbierasz jako cwaniactwo...
Triumph Street Triple
jaroaro
Bywalec
 
Posty: 758
Dołączył(a): 1/6/2012, 12:19
Lokalizacja: siÄ™ biorÄ… wszy

Postprzez kravec » 18/5/2015, 17:32

Nie wszystko. Według mnie uczy się pokory.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez kravec » 19/5/2015, 18:48

Kurna- pierwsze spotkanie i już na całusy pójdzie... Suhy w ochroniarce, ja tam też trochę w życiu poćwiczyłem- może być ciekawie... Seweryn musi być niezłym zawodnikiem jak na 2 się porywa od razu :D

Ja tam Cie dalej lubiÄ™ :)

Fajno że sobie tutaj tak gawędzimy stwierdzam w celu złagodzenia obyczajów.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez lagiboy » 19/5/2015, 20:06

kiedyś jak tak nie pamiętam komu motocykl tak tańczył na wirażach to była to wina zbyt krótkiego rozstawu osi. może zawias za miękki i za bardzo skraca się przy przyspieszaniu? widać było że kółko z przodu wstawało w Hondzie na wyjściu z łuku jak dawał w palnik. z tego co pamiętam to krótki rozstaw szedł na ostre winkle a długi na duże prędkości i ostre przyspieszania ale kosztem ciasnych zakrętów. Na bank coś tam jest do poprawki.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez jaroaro » 19/5/2015, 22:58

Potęgę silnika ducata było widać w walce Mareczek vs. Iannone gdzie ducat na wyjściu z zakrętu odchodził hondzie. Szkoda że duchu tu nie pisze bo pewnie powiedziałby że jego kawa zmiecie gp15.
Triumph Street Triple
jaroaro
Bywalec
 
Posty: 758
Dołączył(a): 1/6/2012, 12:19
Lokalizacja: siÄ™ biorÄ… wszy

Postprzez kravec » 20/5/2015, 20:04

senekkorzenna napisał(a):Witek lubię pożartować choć czasem może to brzmi zaczepliwie :lol: :lol:


I o to chodzi przecież :)
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez suhy-19 » 20/5/2015, 20:26

kravec możemy mieć problem :D UoOOiM art36 pkt3 Broni palnej nie używa się w stosunku do kobiet o widocznej ciąży, osób, których wygląd wskazuje na wiek do 13 lat, osób w podeszłym wieku oraz o widocznej niepełnosprawności :twisted:
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez kravec » 20/5/2015, 22:07

Seweryn będzie zły za ten wiek :D

Poza tym- pisał o wpierdolu- ja to rozumiem jako bez "sprzętu"- w końcu jakieś zasady zachowane zostać muszą :D:D

A z broni uczyłem się przed nią bronić. Strzelałem chyba raz w życiu. Pod kimonem kiepsko by się trzymało :D
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez kravec » 21/5/2015, 17:45

senekkorzenna napisał(a):Panowie czekamy na następne GP :? i Markez pokaże Wam co potrafi. :D


Mi pasuje :) Tylko jeśli Rossi wystartuje z 3 rzędu, a potem przebije się do przodu i zrobi go na ostatnim okrążeniu zachowując spokój kiedy Marquez będzie popełniał błędy z nerwów :D

I będzie widowisko :)
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Następna strona


Powrót do MotoGP, WSB, MMP



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê