Zobacz wątek - Sklep motocyklowy MOTONET części i...
NAS Analytics TAG

Sklep motocyklowy MOTONET części i...

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Sklep motocyklowy MOTONET części i...

Postprzez Ścigacz » 24/9/2012, 22:09

Dyskusja na temat: Sklep motocyklowy MOTONET części i akcesoria motocyklowe
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Sklep motocyklowy MOTONET części i akcesoria motocyklowe
Ścigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 24/9/2012, 22:09

Nie napisali prawdy, że towar jest niedostępny, gdy specjalnie pytałem przed dokonaniem przedpłaty. Długie czekanie na zwrot pieniędzy, chamstwo obsługi. Można im się odgryźć wysyłając poniższe pismo i jeszcze odrobinkę na tym zarobić. Nie dajmy się tak traktować! Wysyłajcie do nich poniższego maila do skutku, aż policzą kasę i się poprawią, albo zbankrutują.

Szanowni Państwo
Sprzedawca, który za zwrócony towar opłacony wcześniej w formie przedpłaty oddaje klientowi pieniądze, jest zobowiązany do zapłaty także odsetek ustawowych od dnia dokonania przez klienta przedpłaty na konto sklepu. Od 2008 roku wynoszą one 13 proc. w skali roku.
<a href="http://www.infor.pl/kalkulatory/odsetki_ustawowe.html" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.infor.pl/kalkulatory/odsetki_ustawowe.html</a>

Podstawa prawna:
Ustawa o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 r. (Dz.U. Nr 22, poz. 271)

Art. 7.
[Prawo odstąpienia od umowy]

3. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni. Jeżeli konsument dokonał jakichkolwiek przedpłat, należą się od nich odsetki ustawowe od daty dokonania przedpłaty.

W przypadku nieotrzymania przeze mnie wspomnianej powyżej kwoty w terminie 7 dni, zostanie złożony pozew cywilny. W pozwie zostanie zawarte żądanie zapłacenia przez Pana wspomnianej powyżej kwoty, wraz z odsetkami, kosztami sądowymi, kosztami zawiadomień, kosztami wszelkich koniecznych opinii biegłych, itd.
<br><hr>Nak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 28/10/2014, 12:17

Tragedia, zamówiłem rękawice, dostałem wiadomość realizacja od 3 do 6 dni roboczych... myślę spoko tydzień będą rękawiczki pakować i wysyłać.
Po 8 dniach dzwonię grzecznie gdzie rękawiczki, typ zdziwiony nie może znaleźć w systemie zamówienia. Po podaniu numeru aukcji łaskawie mnie informuję, ze jutro zostaną wysłane. Dwie godziny później dostaję maila z przeprosinami za opóźnienie. Jak obiecali tak NIE zrobili... Paczkę wysłali dopiero po 2 TYGODNIACH. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.<br><hr>DRK
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/11/2014, 21:51

Komentatorzy napisał(a):Tragedia, zamówiłem rękawice, dostałem wiadomość realizacja od 3 do 6 dni roboczych... myślę spoko tydzień będą rękawiczki pakować i wysyłać.
Po 8 dniach dzwonię grzecznie gdzie rękawiczki, typ zdziwiony nie może znaleźć w systemie zamówienia. Po podaniu numeru aukcji łaskawie mnie informuję, ze jutro zostaną wysłane. Dwie godziny później dostaję maila z przeprosinami za opóźnienie. Jak obiecali tak NIE zrobili... Paczkę wysłali dopiero po 2 TYGODNIACH. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.<br><hr>DRK<br>
Witam jesteśmy tylko ludźmi zdarzają się problemy techniczne braki na magazynie błędne stany magazynowe. Wystarczy odrobinę wyrozumiałości niestety klient nie napisał że za czekanie dostał gratis od firmy:) a szkoda bo negatywne opinie łatwo sie wystawia. Jeżeli zawiniliśmy to przepraszamy był to wypadek przy pracy. Mimo wszystko serdecznie zapraszamy. Mamy naprawdę szeroką ofertę części i akcesoriów motocyklowych.

Pozdrawiam motonet<br><hr>Motonet
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/12/2014, 19:25

Kłamią prosto w oczy!! odradzam bo miałem z nimi do czynienia . Brak profesjonalizmu w połaczeniu z chamskim zachowaniem i obrazliwym stosunkiem do klijenta to kwintesencja tego sklepu. Jestem zdegustowany i zaskoczony ze ktos w kaki sposób robi interesy z motocyklistami. pozdro<br><hr>Michał EBR
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/2/2015, 14:48

odradzam zakupy w tym sklepie dlugi czas oczekiwania do 2 tyg, zero kontaktu, trzymajcie sie z daleka od tego sklepu<br><hr>janek123
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/2/2015, 14:50

odradzam zakupy w tym sklepie dlugi czas oczekiwania do 2 tyg, zero kontaktu, trzymajcie sie z daleka od tego sklepu<br><hr>janek123
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/5/2015, 12:27

Chamstwo kłamstwo i obłuda tyle wam powiem, kto poznał to drugi raz nie zechce.<br><hr>szybcik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/9/2015, 11:26

Komentatorzy napisał(a):Chamstwo kłamstwo i obłuda tyle wam powiem, kto poznał to drugi raz nie zechce.<br><hr>szybcik<br>
Witam widzę tylko kilku niezadowolonych klientów ciekawi nas tylko fakt że przez okres ponad 13 lat dokonaliśmy 500000 transakcji i żaden z zadowolonych użytkowników nic tu nie napisał:) Każda transakcja jest przeprowadzona zgodnie z regulaminem. Czas realizacji podany jest przed zakupem. W razie braku towaru informujemy klienta o tym fakcie telefonicznie lub mailowo i wręczamy miły gratis za okres oczekiwania. Nigdy nie okłamaliśmy klienta i nie obiecywaliśmy złotych gór. Ciężko nam się odnieść do kilku tu piszących bo nie potrafili się podpisać z imienia i nazwiska. Zapraszamy wszystkich miłośników jednośladów do naszego sklepu. Lewa w górę Ekipa Motonet<br><hr>motonet
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na gr