Zobacz wÄ…tek - Hamowanie motocykla
NAS Analytics TAG

Hamowanie motocykla

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Hamowanie motocykla

Postprzez RUTRA.RD » 11/5/2015, 09:14

Czy ktoś z was hamował motocykl na pełnym układzie i K&N ?? ile realnie to daje ?? i jakie koszta ?? przebieg krzywej mocy itd
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa


Postprzez Nepri » 11/5/2015, 11:26

Moim zdaniem wszystko zależy od kondycji silnika, rodzaju użytego paliwa, zestrojenia, nawet od temperatury otoczenia bo w zależności od tych czynników wyniki na tym samym setupie w 2 motocyklach wyniki mogą się diametralnie róźnić.
Riders on the strom :D
Avatar użytkownika
Nepri
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 9/3/2011, 18:30
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez SpeedyGonzales » 11/5/2015, 18:25

Nepri napisał(a):Moim zdaniem wszystko zależy od kondycji silnika, rodzaju użytego paliwa, zestrojenia, nawet od temperatury otoczenia bo w zależności od tych czynników wyniki na tym samym setupie w 2 motocyklach wyniki mogą się diametralnie róźnić.

Zgadza się. Jeden koleś hamował sprzęt mi miał dwa inne wyniki w różne dni.

@Autor K&N to znana marka, zamontowanie na pewno nie zaszkodzi ale... Duża szansa że nie poczujesz różnicy.

Jeśli interesują Cię zmiany charakterystyki silnika musisz zmapować ECU, inne charakterystyki wtrysku i zapłonu pozwolą wykorzystać tkwiące w motorze rezerwy. Choć najlepszym sposobem na moc nie jest tuning motoru tylko zmiana motocykla :lol:
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG

Postprzez RUTRA.RD » 14/5/2015, 12:02

wiem ze najlepiej zwiekszyc moc zmieniajac motocykl :) ciezko to zrobic w przypadku hayabusy a ze jest pelny uklad to ciekaw jestem co da ponowne zestrojenie

K&N jest tylko dlatego ze doradzili go mi strikte pod hamownie ze pozwala bardziej pobawic sie ustawieniami ( więcej paliwa ) a tak sam w sobie to jest lipa :)

zabawa bedzie tylko na hamowni bo inne ingerowanie ( power comander bez hamowania ) mija sie z celem
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê