Zobacz wÄ…tek - Pierwszy A2
NAS Analytics TAG

Pierwszy A2

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

Pierwszy A2

Postprzez tyn2ka » 7/5/2015, 08:02

Witam wszystkich
Piszę z zapytaniem jaki moglibyście mi polecić motocykl na kat A2 będzie to mój pierwszy motocykl. Jestem niskiego wzrostu bo mam 160 cm i będzie to mój pierwszy motocykl. Myślałam o Honda CBR500.
Z góry dziękuję za pomoc .
tyn2ka
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 7/5/2015, 07:55


Postprzez opalejro » 7/5/2015, 13:59

Dość dobry wybór tylko ciut cena spora, na start nie lepiej kupić coś tańszego? Może być że się przewrócić czy coś i już o zniży wartość znacznie ;]
opalejro
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 1/5/2015, 14:06
Lokalizacja: Bystrzyca KÅ‚odzka


Postprzez Ajss » 7/5/2015, 20:35

Ninja 250R, koleżanka zaczynała na nim i była bardzo zadowolona. Dobrze wyważony, siedzenie jest dosyć nisko i można kupić dość młody rocznik z małym przebiegiem za nie duże pieniądze. Co prawda charakterystyka tego motocykla przypomina sport'a ale się na tym motocyklu nie leży, jest dość wygodny i w mieście nie powinien sprawiać problemu podczas manewrowania pomiędzy samochodami. Jeśli jednak chcesz wydać więcej bo chcesz coś nowszego to mogłabyś popatrzeć na Ninja 300, Yamaha R3 itd.
Suzuki SV650N FI
Ajss
Świeżak
 
Posty: 125
Dołączył(a): 4/5/2015, 15:38



Powrót do Motocykle na kategorie A2



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê